امری: اوزیل؟ با همین بازیکنان هم می توانیم به پیروزی برسیم

اونای امری، سرمربی تیم فوتبال آرسنال می گوید تیمش بدون مسعوت اوزیل هم می تواند به پیروزی برسد.

امری: اوزیل؟ با همین بازیکنان هم می توانیم به پیروزی برسیم

به گزارش خبرنگاران، اونای امری که شب گذشته (پنجشنبه) در حالی که مسعوت اوزیل و آرون رمزی را در ترکیب تیمش نداشت، شاگردانش در دور رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با نتیجه یک بر صفر مغلوب باته بوریسف بلاروس شدند، در مورد چرایی عدم سفر اوزیل به بلاروس گفت: هر بازیکنی می تواند برای تیم بازی کند. با بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم به پیروزی برسیم و در این دیدار هم شایسته رسیدن به پیروزی بودیم. در بازی قبلی مان با همین بازیکنان مقابل هادرزفیلد به پیروزی رسیدیم و عملکرد تیم هم تفاوتی با این بازی نداشت.

وی اضافه کرد: شایسته پیروزی در این بازی بودیم، اما به نتیجه لازم نرسیدیم. باته بوریسف نظم و سازمان تیمی خیلی خوبی داشت. می توانیم با همین بازیکنانی که در اختیار داریم به پیروزی برسیم یا شکست بخوریم. این بازی رفت بود و بازی برگشت هم در لندن خواهد بود، دیداری که به نظر من متفاوت خواهد بود. به بازیکنانم و طرفداران مان در استادیوم خانگی مان اعتماد دارم. من به کاری که به منظور کسب نتایج متفاوت می کنیم، اعتماد دارم. این نتیجه ای نبود که ما در این بازی به دنبالش بودیم و شایسته کسب نتیجه بهتری بودیم.

امری درباره اخراج الکساندر لاکازت در دقیقه 85 اعلام نمود: اخراج لاکازت خبر بدی است و ما در بازی برگشت او را در اختیار نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 23 خرداد 1398 شناسه مطلب: 165

به "امری: اوزیل؟ با همین بازیکنان هم می توانیم به پیروزی برسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امری: اوزیل؟ با همین بازیکنان هم می توانیم به پیروزی برسیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید