باغ های بدون بازدیدکننده لاله هلند در دوران کرونا

به گزارش بالیو، دنیای سفر/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، باغ های بدون بازدیدکننده لاله هلند در دوران کرونا حال و روز خوبی ندارند.

باغ های بدون بازدیدکننده لاله هلند در دوران کرونا

جهت دریافت خدمات طراحی خانه های ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

داستان چیست؟

باغبانان بی وقفه برای پرورش 7 میلیون پیازچه گل که هرساله در فصل بهار آماده شکوفایی هستند در تلاشند و باغ را آماده پذیرایی از جمعیت در زمان بازگشایی می نمایند. اما سال 2020 شبیه به سالهای گذشته نیست. با شیوع ویروس کرونا و بسته شدن این باغ مردم دیگر نمی توانند شاهد شکوفایی این لاله ها باشند. خوشبختانه، یک عکاس توانسته برای نشان دادن گلهای شکوفا شده این باغ از آنها عکاسی کند.

آلبرت دروس که عکاس منظره در هلند است، نه تنها هوادار عکاسی از لاله ها و سایر گل های محلی است بلکه در حیات وحش نیز عکاسی می نماید. عکاسی در کوکنهوف که در حالت عادی به مدت 2 ماه مملو از گردشگران و محلی هاست، حتی با نبود بازدیدنمایندگان نیز زیباست. حال دروس از این موقعیت عجیب استفاده نموده و وقتی باغبانان در حال نگهداری از گلها بودند، به داخل باغ رفته و از این فضای زیبا عکاسی نموده است.

پس از تماس با مسئولین کوکنهوف و ابزار تمایل برای عکاسی از گلهای سال جاری به او اجازه داده شد که اختصاصا وارد این باغ مشهور گردد. او تمام روز در میان گلها و در مساحتی حدود 79 هکتار قدم می زد و از شکوفه های سال جاری لذت می برد. او از رودخانه های آبی و مشهور سنبل گرفته تا آسیاب بادی کوکنهوف همه را به تصویر کشیده است.

بیشتر بخوانیدراهنمای جامع برای بازدید از باغ های گل کوکنهوف آمستردام

چه صحنه زیبایی، رنگهای پرطراوت و گلبرگهای تازه ای که بهار را فریاد می زنند. نمایش صنعت پرورش گل هلند همچنان درحال رشد است، حال چه مردم بتوانند در این باغها حضور داشته باشند یا چه به واسطه شیوع بیماری امکان بازدید از این باغها را نداشته باشند. در سال 2020 دیدن باغ کوکنهوف را مدیون عکسهای دروس، تفکر صنعتی او و تمایل مسئولین باغ برای گگرددن درهای باغ به سوی او هستیم.

منبع: همگردی
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1154

به "باغ های بدون بازدیدکننده لاله هلند در دوران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ های بدون بازدیدکننده لاله هلند در دوران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید