بایدن قول داد با اخلاق ترین دولت را داشته باشد

به گزارش بالیو، در پی انتشار گزارش هایی مبنی بر سوءاستفاده برادر کوچکتر جو بایدن از نام او برای رونق بخشیدن به کسب و کارش، سخنگوی کاخ سفید تاکید نمود که رئیس جمهوری آمریکا میخواهد تا با اخلاق ترین دولت در تاریخ را داشته باشد.

بایدن قول داد با اخلاق ترین دولت را داشته باشد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید گفت: او به تضمین اینکه ما با اخلاق ترین دولت در تاریخ آمریکا را داریم، متعهد است و این شامل محدودیتها درباره چگونگی استفاده از وجهه او میگردد. این مساله ای است که او هم عمومی و هم خصوصی مطرح نموده است.

براساس گزارش ها، جو بایدن در جریان کمپین ریاست جمهوری خود و نگران از توافق های تجاری بالقوه، به برادرش فرانک بایدن گفته بود تا مراقب رفتارش باشد. با وجود این نصحیت، برادر کوچکتر بایدن هنوز هم تبلیغی برای یک شرکت حقوقی دارد که روی ارتباط نزدیک او با رئیس جمهوری جدید آمریکا تمرکز نموده است. او همچنین در روز تحلیف با جت خصوصی یکی از دوستانش و احتمالا از شرکای بالقوه خودش به واشنگتن دی.سی رفت.

طبق گزارش پایگاه خبری پولیتیکو، جو بایدن جدی و با لحن شوخ طبعی به برادرش گفته بود: به چیزی که ممکن است در درجه اول به خودت لطمه بزند، بند نشو!

کسب و کار خانواده بایدن همیشه زندگی سیاسی او را تحت تاثیر گذاشته و با ورود او به کاخ سفید این کنکاش ها وارد فاز جدیدی شده است. دولت نوپای بایدن در شرایطی که کوشش دارد همبستگی در شاخه اجرایی را پس از چهار سال ریاست جمهوری مملو از رسوایی ها و افشاگری های ترامپ احیا کند، با مشکلاتی روبروست.

براساس گزارش ماه سپتامبر پولیتیکو، تحقیقات فدرال درباره هانتر بایدن، پسر رئیس جمهوری آمریکا علاوه بر آنالیز شرایط اقتصادیاتی او شامل آنالیز پولشویی بالقوه و ارتباطات خارجی او میگردد.

تبلیغاتی که فرانک بایدن منتشر نموده است برای گروه حقوقی برمان در فلوریداست و او در آنجا یک مشاور است. فرانک بایدن در این پیغام تبلیغاتی میگوید: برادر من مدلی است که نشان میدهد چطور باید این کار را انجام داد. به گفته یک منبع مطلع، هدف جو بایدن این بوده که از آسیب وارد شدن به برادرش و تحقیر او محافظت کند.

جان مورگان، وکیل مستقر در فلوریدا و حامی اقتصادی دموکراتها گفت: بایدن و اطرافیانش دقیقا به وجهه بدیی که ممکن است از طرف خانواده اش با استفاده از شهرتشان برای تبلیغ کسب و کارشان ناشی گردد، مطلع هستند. فرانک به من گفت برادرم واقعا عاشق من است اما اگر من لابی کنم، او پاهایم را قلم میکند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1600

به "بایدن قول داد با اخلاق ترین دولت را داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن قول داد با اخلاق ترین دولت را داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید