بهمنی: مسائل فعلی با برطرف وابستگی به نفت حل می گردد

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران تهدید تحریم ها را به فرصت تبدیل نموده است.

بهمنی: مسائل فعلی با برطرف وابستگی به نفت حل می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمود بهمنی امروز یکشنبه در مراسم بهره برداری از 122 پروژه عمرانی شهرستان ساوجبلاغ اظهار کرد: دشمنان از همان روزهای اول پیروزی انقلاب از هر راهی برای ضربه زدن به پایه های نظام استفاده نموده اند که یکی از آنها اعمال تحریم و فشارهای مالی است.

وی ادامه داد: بعضی تصور می نمایند تحریم های ظالمانه علیه ایران از هفت سال پیش آغاز شده این در حالی است که از سال 57 شاهد اعمال انواع تحریم ها بوده ایم.

وی شرح داد: طی این سال ها مردم هرگز از تحریم ها خم به ابرو نیاورده اند و با سخت کوشی و وحدت توانسته اند این تهدید را به فرصت تبدیل نمایند.

وی خاطر نشان کرد: طی چهار دهه گذشته ایران در بسیاری زمینه ها به خودکفایی رسیده و اگر بتوانیم وابستگی خود به نفت را به صفر برسانیم بسیاری از مسائل موجود مرتفع خواهد شد.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه های ناتمام این شهرستان ابراز کرد: قول مساعد استاندار البرز برای پیگیری تکمیل پروژه های نیمه تمام سه شهرستان ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان موجب امیدواری بیشتر مردم منطقه شده است.

بهمنی افزود: با تکمیل این پروژه ها امید مردم نسبت به نظام و مسئولین بیشتر خواهد شد و از این طریق دشمن نمی تواند با ناامید کردن مردم به اهداف خود برسد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ابراز کرد: در چهملین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم باید پرشورتر از قبل در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمایند و از این طریق نشان دهند همیشه پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 21 خرداد 1398 شناسه مطلب: 162

به "بهمنی: مسائل فعلی با برطرف وابستگی به نفت حل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهمنی: مسائل فعلی با برطرف وابستگی به نفت حل می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید