تبریز، نمازی: توجهی به حواشی ندارم و به قراردادم با ذوب آهن متعهدم، دیداری سخت مقابل حریفی سمج داشتیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به این نکته اذعان کرد که ماشین سازان برای ذوبی ها حریفی سرسخت بوده اند.

تبریز، نمازی: توجهی به حواشی ندارم و به قراردادم با ذوب آهن متعهدم، دیداری سخت مقابل حریفی سمج داشتیم

به گزارش خبرنگاران از تبریز، امید نمازی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در هفته پنجم لیگ برتر گفت: بازی سختی داشتیم. حریف تیم سمجی بود که در تمام بازی های قبل خود مساوی نموده بود. ما در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و کنترل بازی را در دست داشتیم، اما در نیمه دوم مخصوصاً در 20 دقیقه پایانی شرایط برعکس شد. ما نباید به آن شکل عقب نشینی می کردیم بلکه باید فوتبال مان را ارائه می کردیم. اگر در همه بازی ها فوتبال خودمان را به نمایش بگذاریم، کمتر تیمی در ایران حریف مان خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه تیمش روی اشتباهات فردی گل خورد، یادآور شد: وقتی تحت فشار قرار می گیرید باید توپ را دفع کنید تا تیم نفس بکشد، کاری که بازیکن ما انجام نداد و منجر به گل شد. متأسفانه ما روی اوت دستی بلند گل خوردیم که در هر صورت برنده بازی شدیم و سه امتیازی باارزش کسب کردیم.

وی با بیان اینکه در ایران تیم ها بیشتر روی ضربات ایستگاهی به گل می رسند، توضیح داد: در فوتبال دو راه برای دفاع کردن وجود دارد. یک راه تجمع جلوی محوطه جریمه است که اکثر تیم های ایرانی این راه را انتخاب نموده و به دنبال رسیدن به گل روی ضربات ایستگاهی و اوت دستی هستند. راه دیگر اینکه توپ و میدان را در کنترل داشته باشید و حریف را در همان زمین خودش کنترل کنید، کاری که ما باید انجام دهیم و آن را ترجیح می دهیم. باید به این فلسفه بازی عادت کنیم. در بازی های اخیر عملکرد نسبتاً خوبی داشته ایم، اما برای موفقیت باید بهتر از این شویم.

نمازی در پاسخ به این سؤال که آیا شایعه بازگشت او به آمریکا صحت دارد یا نه، گفت: به هیچ وجه چنین فکری در سرم نیست و این موضوع کذب است. حضور رسول کربکندی در استادیوم دلیل دیگری داشت، چرا که او در تیمی دیگر مسئولیت دارد. متأسفانه در ایران منتظرند یک اتفاق بیفتد تا در مورد آن حاشیه درست نمایند. من توجهی به حواشی ندارم و به قراردادم با ذوب آهن متعهدم. در این مورد شک نکنید که من جایی نخواهم رفت. کربکندی بزرگ تر باشگاه ذوب آهن است، اما او برای لذت بردن از بازی ذوب آهن به استادیوم آمده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تبریز، نمازی: توجهی به حواشی ندارم و به قراردادم با ذوب آهن متعهدم، دیداری سخت مقابل حریفی سمج داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، نمازی: توجهی به حواشی ندارم و به قراردادم با ذوب آهن متعهدم، دیداری سخت مقابل حریفی سمج داشتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید