ثوری: ایده آل قراردادهای لیگ بوکس حداقل 25 و حداکثر 100 میلیون تومان است، هر تیم اجازه جذب 4 ملی پوش را دارد

به گزارش بالیو، رئیس فدراسیون بوکس گفت: نظر من این است که حداقل قرارداد لیگ بوکس 25 میلیون تومان و سقف قراردادها نیز یکصد میلیون تومان باشد.

ثوری: ایده آل قراردادهای لیگ بوکس حداقل 25 و حداکثر 100 میلیون تومان است، هر تیم اجازه جذب 4 ملی پوش را دارد

حسین ثوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی بالیو، درباره تعیین شدن تعداد قطعی تیم های حاضر در لیگ بوکس گفت: تا امروز حدود 9 یا 10 تیم برای حضور در لیگ بوکس اعلام آمادگی کردند، اما تنها اعلام آمادگی برای ما ملاک نیست. باید ابتدا شرایط تیم ها را آنالیز کنیم تا خدای نا نموده، تیمی در اواسط مسابقات جا نزند و ایجاد حاشیه نکند. اگر خدای نا نموده تیمی در مسابقات حاضر گردد و بعد از یک یا دو مسابقه به دلیل مسائل اقتصادی از ادامه رقابت ها انصراف بدهد، دردسرساز خواهد بود.

وی در خصوص اینکه قرار است از تیم ها برای حضور در مسابقات ضمانت نامه دریافت گردد، گفت: روز دوشنبه جلسه ای با تیم ها خواهیم داشت و در خصوص بحث ورودی 30 میلیون تومانی و تضمین لازم از طرف تیم ها برای حضور تا خاتمه مسابقات صحبت می کنیم. تا امروز حضور هفت تیم در لیگ بوکس را قطعی می دانم و حتی احتمال برگزاری مسابقات با هشت تیم نیز وجود دارد. قرار است روز دوشنبه هفته جاری جلسه ای را با تیم های کردستان، مازندران و آرارات به اضافه نمایندگان تیم هایی که حضورشان در لیگ قطعی است، برگزار کنیم. از تهران نیز حضور تیم های پیوند ساپکو و شهید همت قطعی شده است.

رئیس فدراسیون بوکس راجع به بحث قراردادهای لیگ بوکس توضیح داد: این موضوع در اختیار باشگاه هاست، اما تمام کوشش خود را انجام خواهیم داد تا شأن و منزلت ملی پوشان بوکس حفظ گردد. باشگاه ها را ترغیب خواهیم کرد که رقم قرارداد ملی پوشان به گونه ای باشد که به حیثیت و آبروی آنها لطمه وارد نگردد. تمایل من این است که حداقل قرارداد لیگ بوکس 25 میلیون تومان و سقف قراردادها نیز یکصد میلیون تومان باشد، رقم هایی که به نظر ایده آل است.

ثوری درباره محدودیت تیم ها در جذب بازیکنان ملی پوش اضافه کرد: هر تیمی می تواند با چهار ملی پوش قرارداد ببندد، اما تنها اجازه دارد از سه نفر آنها در هر مسابقه استفاده کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 30 مرداد 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1202

به "ثوری: ایده آل قراردادهای لیگ بوکس حداقل 25 و حداکثر 100 میلیون تومان است، هر تیم اجازه جذب 4 ملی پوش را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثوری: ایده آل قراردادهای لیگ بوکس حداقل 25 و حداکثر 100 میلیون تومان است، هر تیم اجازه جذب 4 ملی پوش را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید