حامد اسماعیل: به بازی دفاعی پرسپولیس عادت نداشتیم، انگیزه زیادی برای بازی برگشت داریم

بهترین بازیکن بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا میان تیم های السد قطر و پرسپولیس گفت که با انگیزه در استادیوم آزادی به میدان خواهند رفت.

حامد اسماعیل: به بازی دفاعی پرسپولیس عادت نداشتیم، انگیزه زیادی برای بازی برگشت داریم

به گزارش خبرنگاران، حامد اسماعیل پس از شکست السد مقابل پرسپولیس گفت: فرصت های زیادی را در نیمه اول از دست دادیم و همین مسئله کار ما را در نیمه دوم سخت کرد. در نیمه دوم تسلط روی بازی داشتیم اما دقت در ضربه های نهایی مانع رسیدن مان به گل شد.

بازیکن السد ادامه داد: خروجی مثبتی از بازی با پرسپولیس نداشتیم اما انگیزه زیادی برای ارائه بهترین بازی و سطح فنی در تهران داریم. باید در بازی برگشت به پیروزی دست پیدا کنیم. زمان خوبی برای آماده سازی بازی برگشت داریم و مهم این است که به شانس خود ایمان داشته باشیم. این برای ما بسیار خوب خواهد بود و می توانیم از فرصت های گلزنی بهره ببریم. این همان چیزی است که به دنبال آن هستیم.

حامد اسماعیل درباره انتظارهای خود از بازی برگشت برابر پرسپولیس گفت: در این مرحله و دیگر مراحل نخستین لیگ قهرمانان آسیا به چنین سبک بازی دفاعی از تیم پرسپولیس عادت نداشتیم. حتی این نوع بازی در دیگر بازی های پرسپولیس نیز وجود نداشت. فکر می کنم آنها در بازی برگشت بازی باز و هجومی از خود به نمایش بگذارند. این برای ما بسیار خوب خواهد بود و می توانیم از فرصت های گلزنی بهره ببریم. این همان چیزی است که به دنبال آن هستیم.

بازی رفت امشب (سه شنبه) تیم های السد قطر و پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. بازی برگشت اول آبان ماه امسال در استادیوم آزادی تهران برگزار می گردد و تیم برنده فینالیست لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حامد اسماعیل: به بازی دفاعی پرسپولیس عادت نداشتیم، انگیزه زیادی برای بازی برگشت داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامد اسماعیل: به بازی دفاعی پرسپولیس عادت نداشتیم، انگیزه زیادی برای بازی برگشت داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید