خبرنگاران استاندار: فساد از شبکه توزیع مرغ کرمان باید جمع آوری گردد

به گزارش بالیو، کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان گفت: باید فساد از شبکه فراوری و توزیع مرغ استان جمع شده و تعزیرات حکومتی با مفسدان این شبکه بی رحمانه برخورد کند.

خبرنگاران استاندار: فساد از شبکه توزیع مرغ کرمان باید جمع آوری گردد

به گزارش خبرنگاران، علی زینی وند عصر دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان کرمان اضافه نمود: اگر لازم باشد تا سالم سازی شبکه فراوری و توزیع مرغ استان کرمان هر روز جلسه خواهیم گذاشت و نباید مانع ورود مرغ از سایر استان ها شوید.

وی تاکید نمود: تعزیرات حکومتی پرونده های تخلف و فساد در شبکه فراوری و توزیع مرغ را به سرعت آنالیز و فساد از شبکه توزیع مرغ استان باید جمع آوری گردد.

استاندار کرمان گفت: میزان مرغ کشتار شده استان به تفکیک کشتارگاه ها باید به استانداری اعلام گردد ضمن آنکه بر شبکه سنتی توزیع مرغ استان نیز باید نظارت گردد.

وی با بیان اینکه استان فراوری کننده جوجه یک روزه است و نباید در استان دچار کمبود باشیم گفت: در فراوری و توزیع مرغ در استان 2 خلاء وجود دارد، یکی اینکه به میزان جوجه ریزی و نهاده ای که به مرغداری ها داده می گردد به همان نسبت مرغ تحویل کشتارگاه داده نمی گردد و دومین خلاء ما این است که به میزان مرغی که به کشتارگاه ها برای کشتار تحویل داده می گردد به همان نسبت گوشت وارد بازار نمی گردد.

زینی وند ادامه داد: تعزیرات حکومتی نیز با مفسدان شبکه فراوری و توزیع مرغ بی رحمانه برخورد کند و ما نیز حمایت می کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1785

به "خبرنگاران استاندار: فساد از شبکه توزیع مرغ کرمان باید جمع آوری گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: فساد از شبکه توزیع مرغ کرمان باید جمع آوری گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید