خبرنگاران قتل شهروند آمریکایی بدست پلیس در نزدیکی قتلگاه جورج فلوید

به گزارش بالیو، تهران- خبرنگاران- پلیس ایالت مینیا پولیس در شب سال نو میلادی در نزدیکی محل قتل جورج فلوید رنگین پوست با تیراندازی یک فرد دیگر را به قتل رساند.

خبرنگاران قتل شهروند آمریکایی بدست پلیس در نزدیکی قتلگاه جورج فلوید

به گزارش خبرنگاران از شبکه سی ان ان، رییس پلیس مینیا پولیس پنجشنبه شب با تایید این تیراندازی مرگبار ، بیان کرد که موضوع در دست آنالیز است.

بر اسا این گزارش، این شهروند آمریکایی در ترافیک جاده ای با شلیک مرگبار پلیس در یک مایلی (یک کیلومتر و 600 متر) محلی که جورج فلوید هفت ماه پیش بدست پلیس ایالت مینیا پولیس کشته شد، جان خود را از دست داد.

مداریا آراردوندو رئیس پلیس مینیاپولیس ادعا کرد فرد کشته شده در این حادثه مردی مشکوک به انجام جنایت بود که در تبادل تیراندازی با پلیس کشته شد.

آراردوندو اضافه کرد: اظهارات اولیه شاهدان نشان می دهد که تیراندازی ابتدا از طرف فرد جانی به سمت پلیس مینیاپولیس اجرا شده است.

این شهروند آمریکایی در حالی در شب سال نو میلادی به دست پلیس مینیاپولیس کشته می گردد که هفت ماه پیش جورج فلوید شهروند سیاه پوست پس از هشت دقیقه دست و پا زدن زیر زانوی پلیس این ایالت جان خود را از دست داد.

قتل فلوید توسط پلیس موجب اعتراض و برپایی تظاهرات سراسری در امریکا برای عدالت خواهی، محکومیت نژادپرستی و پاسخگویی پلیس شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1550

به "خبرنگاران قتل شهروند آمریکایی بدست پلیس در نزدیکی قتلگاه جورج فلوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قتل شهروند آمریکایی بدست پلیس در نزدیکی قتلگاه جورج فلوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید