خبرنگاران 8 طرح سرمایه گذاری در کارگروه زیربنایی چهارمحال و بختیاری تأیید شد

به گزارش بالیو، شهرکرد - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هشت طرح سرمایه گذاری در کارگروه زیربنایی و شهرسازی استان مطرح و پس از بررسی استعلام های قانونی و موافقت های اصولی صادر شده به تأیید اعضا رسید.

خبرنگاران 8 طرح سرمایه گذاری در کارگروه زیربنایی چهارمحال و بختیاری تأیید شد

مجید نظری روز چهارشنبه در نشست کارگروه زیربنایی و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت بررسی و کنترل مجوزهای تأمین آب و حق آبه طرح های ارائه شده، افزود: در نظر دریافت منبع پایدار آب، اجرای 25 درصد فضای سبز در طراحی نقشه های پیشنهادی و چگونگی اجرای راه های دسترسی و سیستم فاضلاب و تصفیه خانه از مواردی است که بنا بر نظر کارشناسان دستگاه های اجرایی باید در برخی طرح های ارائه شده در این کارگروه بازنگری شود.

وی، طرح های محصولات بتنی در چم کاکا از توابع شهرستان سامان، پرواربندی بره و پرورش گوسفند داشتی به صورت جداگانه در اراضی عباس آباد شهرستان بروجن و طرح باشگاه سوارکاری در حریم شهر شهرکرد را از جمله طرح های تأیید شده در نشست گروه کاری زیربنایی و شهرسازی گفت.

نظری افزود: طرح های کشتارگاه صنعتی طیور در چنار محمودی شهرستان لردگان و ایجاد کمپ ترک اعتیاد در بخش مرکزی شهرستان بن و همچنین طرح پرورش گوسفند داشتی در چاه گاه سادات بخش مرکزی شهرستان خانمیرزا نیز در این کارگروه بررسی و تأیید شدند.

وی در خصوص طرح سرمایه گذاری با عنوان باربری در سندگان شهرستان لردگان یادآور شد: تأیید این طرح نیازمند برسی مجدد و اظهارنظر برخی دستگاه های اجرایی است.

نظری شرح داد: پرونده هشت طرح تأیید شده در کارگروه زیربنایی و شهرسازی به زودی برای تصویب نهایی در نشست کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست چهارمحال و بختیاری مطرح خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، بررسی و ارائه پیشنهاد در خصوص برنامه های توسعه استان در حوزه های زیربنایی، اتخاذ سازوکارهای لازم برای انجام وظایف مرتبط با اجرای آیین نامه استفاده از اراضی، احداث بنا و تأسیسات در خارج از حریم شهرها و محدوده روستاها و بررسی راهکارهای افزایش مشارکت های مردم و سازمان های مردم نهاد در راستای توسعه زیرساختی شهرها، روستاها و مناطق عشایری از جمله وظایف کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست در استان ها به شمار می رود.

با تصویب و اجرای طرح های ارائه شده در این کارگروه زمینه افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی در استان فراهم می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1639

به "خبرنگاران 8 طرح سرمایه گذاری در کارگروه زیربنایی چهارمحال و بختیاری تأیید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 8 طرح سرمایه گذاری در کارگروه زیربنایی چهارمحال و بختیاری تأیید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید