درگیری طرفداران لیون با بازیکنان پس از صعود در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش بالیو، در شبی که تیم فوتبال لیون فرانسه از گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد، گروهی از طرفداران باز هم از عملکرد این تیم ابراز نارضایتی کردند.

درگیری طرفداران لیون با بازیکنان پس از صعود در لیگ قهرمانان اروپا

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش بالیو، تیم فوتبال لیون شب گذشته (سه شنبه) در دیداری خانگی مقابل لایپزیگ، در حالی که با نتیجه 2 بر صفر عقب افتاده بود، بازی را به تساوی کشاند و با یک امتیازی که از این بازی گرفت بعد از نماینده آلمان به عنوان تیم دوم گروه G صعود کرد. با این حال در انتها بازی به نظر می رسد که باز هم گروهی از طرفداران تیم فرانسوی از عملکرد تیم شان ناراضی هستند تا جایی که طبق ادعای ممفیس دپای، هافبک هلندی لیون، آنها روی او و تعدادی دیگر از هم تیمی هایش آب دهان انداختند.

در انتها بازی یکی از طرفداران لیون، بنری را به نمایش درآورد که روی آن تصویر یک الاغ و پیامی خطاب به مدافع برزیلی تیم مارسلو دیده می شد که از او خواسته شده بود لیون را ترک کند. این حرکت آنها خشم ممفیس دپای کاپیتان هلندی تیم را در پی داشت و به همین دلیل او به سمت شان رفت و سعی در جمع کردن بنر مذکور داشت و آنجا بود که طرفداران با او و دیگر بازیکنان تیم وارد درگیری فیزیکی شدند.

دپای درباره این اتفاق به رادیو مونت کارلو گفت: من ناراحت و عصبانی هستم. درست است که ما بهترین بازی مان را ارائه نکردیم اما توانستیم صعود کنیم. ما با تمام توان مان بازی کردیم. وقتی یکی از اعضای تیم از سوی طرفداران حمایت نمی گردد، شما از بازیکنان چه انتظاری دارید؟ من نمی دانم که امروزه با وجود مشغله هایی که مردم دارند، چه کسی آنقدر وقت داشته که بنری مانند آن را تهیه کند؟ چه کسی آنقدر بیکار بوده که توانسته برود و تصویر یک الاغ را نقاشی کند؟ توصیه من به مردم این است که اگر آنقدر وقت اضافه دارند که چنین بنر هایی را تهیه نمایند، بهتر است آن را صرف انجام کارهای بهتری در زندگی شان نمایند. آنها روی ما آب دهان انداختند. من هرگز چیزی مثل این را ندیده بودم.

در همین حال رودی گارسیا، سرمربی لیون هم از عملکرد دپای تمجید کرد و گفت: ممفیس یک کاپیتان واقعی است. او مانند یک کاپیتان صحبت و رفتار کرد. رفتار او، وجود یکپارچگی، شخصیت و اتحاد میان بازیکنان تیم را به نمایش کشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 672

به "درگیری طرفداران لیون با بازیکنان پس از صعود در لیگ قهرمانان اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری طرفداران لیون با بازیکنان پس از صعود در لیگ قهرمانان اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید