دستگیری 3 نفر به دلیل پر کردن بطری شیر با آب

به گزارش بالیو، خبرنگاران : رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری سه نفر اطلاع داد که اقدام به پر کردن بطری های تاریخ مصرف گذشته شیر با آب می کردند.

دستگیری 3 نفر به دلیل پر کردن بطری شیر با آب

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، به دنبال انتشار یک کلیپ از یک خودروی حمل لبنیات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبنی بر اقدام نامتعارف افراد حاضر در ویدئو در مورد پر کردن بطری های شیر با آب و پلمب مجدد بطری ها،بلافاصله آنالیز موضوع در دستور کار نهاده شد و کارشناسان این پلیس ضمن شناسایی افراد مرتبط با موضوع تعداد 3 نفر از این اشخاص به پلیس فتا تهران عظیم منتقل شدند.

سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا پایتخت با اعلام خبر فوق گفت:در تحقیقات اولیه معین شد هر 3 نفر از عوامل توزیع شیر در سطح شهر تهران بوده و تمام بطری های شیر که در ویدئو مشاهده می گردد به عنوان محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده است و این افراد قصد داشته اند با اضافه کردن آب به آنها و افزایش تعداد بطری ها از شرکت فراوری این محصولات سوءاستفاده نمایند.

سرهنگ داود گودرزی در این خصوص که آیا این بطری ها در بین شهروندان توزیع شده است یا نه؛ توضیح داد: هیچکدام از این بطری های پر شده در بین شهروندان توزیع نشده و این افراد تنها ساعاتی پس از این اقدام توسط خادمین مردم در پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران عظیم دستگیر شده اند و تحقیقات تکمیلی در راستای آنالیز نهایی پرونده ادامه دارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1711

به "دستگیری 3 نفر به دلیل پر کردن بطری شیر با آب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 3 نفر به دلیل پر کردن بطری شیر با آب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید