رئیس جمهور برزیل: اگر واکسن کرونا شما را تبدیل به تمساح کرد، مشکل خودتان است!

به گزارش بالیو، ژائیر بولسونارو مسئولیت هرگونه مشکل ناشی از دریافت واکسن کرونا را بر عهده دریافت کنندگانش دانست.

رئیس جمهور برزیل: اگر واکسن کرونا شما را تبدیل به تمساح کرد، مشکل خودتان است!

با تور برزیل ارزان از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به نقل از راشاتودی، رئیس جمهور برزیل مدعی عوارض جانبی خطرناکی برای کسانی شد که ویروس کرونا ساخت شرکت فایرز را دریافت می نمایند.

ژائیر بولسونارو که به اظهارنظر های جنجالی شناخته شده است، معتقد است واکسن فایرز می توانند سبب رویش ریش در زنان و یا تبدیل افراد به تمساح گردد. رئیس جمهور برزیل در سخنرانی در شمال شرقی این کشور گفت: در هنگام امضای قرارداد با شرکت فایزر، آن ها صریح می گویند که ما هیچ مسئولیتی در قبال عوارض جانبی واکسن نداریم. اگر به تمساح تبدیل شدید این مشکل خودتان است.

رئیس جمهور برزیل در ادامه اضافه کرد اگر فردی به سوپرمن تبدیل گردد یا مردی با صدای زنانه آغاز به صحبت کند، به آن ها ارتباطی ندارد. بولسونارو با تاکید بر بی اعتمادی نسبت به واکسن فایرز گفت: این واکسن به محض تایید از سوی آژانس بهداشتی در دسترس همه آن هایی خواهد بود که خواستار آن است. اما من خودم هرگز واکسن را دریافت نخواهم کرد. بعضی می گویند من مثال بدی را عنوان می کنم، اما به ساده اندیشان و نجیب زاده هایی که این حرف را می زنند، می گویم من قبلا به ویروس مبتلا شده ام و آنتی بادی دارم. چرا باید واکسن بزنم؟

دادگاه عالی برزیل پنج شنبه گذشته برغم مخالفت های بولسونارو واکسیناسیون کرونا در این کشور را الزامی بیان کرد بدون اینکه اجباری برای افراد در کار باشد. به بیان بهتر مقامات دولتی نمی توانند افراد را وادار به دریافت واکسن کرونا نمایند، اما می توانند برای چنین افرادی جریمه معین نموده و یا مانع ورود آن ها به مکان های عمومی شوند. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1457

به "رئیس جمهور برزیل: اگر واکسن کرونا شما را تبدیل به تمساح کرد، مشکل خودتان است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور برزیل: اگر واکسن کرونا شما را تبدیل به تمساح کرد، مشکل خودتان است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید