طعنه محمود فکری به محمدحسین میثاقی: خودتان پرچمدار پرسپولیس هستید!

به گزارش بالیو، سرمربی استقلال در برنامه فوتبال برتر کوشش کرد تا از این باشگاه حمایت کند.

طعنه محمود فکری به محمدحسین میثاقی: خودتان پرچمدار پرسپولیس هستید!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمود فکری شب گذشته در حالی به برنامه فوتبال برتر رفت که طی بیانیه رسمی این باشگاه، این برنامه تلویزیونی از سوی اعضای باشگاه از جمله کادرفنی مورد تحریم قرار گرفته بود و قرار نبود هیچ یک از آنها در این برنامه شرکت نمایند.

فکری که حضورش در این برنامه با نقدها فراوان از سوی هواداران استقلال همراه بود در جریان این برنامه با محمدحسین میثاقی هم برای لحظاتی چالش داشت تا به نوعی از تیمش حمایت کند.

سرمربی استقلال خطاب به میثاقی گفت: فقط در این مورد نیست. موارد مختلفی هست که حق باشگاه استقلال تضعیف می گردد. شما خودتان که پرچم دار پرسپولیس هستید؟ مگر آقای گل محمدی و دوستان دیگر همواره در برنامه شما هستند؟ ولی شما همواره حمایت می کنید. من حق می دهم به هواداران استقلال. من که شخصا برای شما و برنامه شما احترام قائلم ولی استقلال هم میلیون ها هوادار دارد. پرسپولیس شاید بیشتر هوادار داشته باشد ولی وقتی این دو تیم بازی دارند، حجم زیادی از مردم درگیر بازی های این دو تیم می شوند. در کشورهای دیگر بخش خصوصی دارند ولی در ایران تلویزیون دولتی است. به هر حال هر تیمی جذابیت برنامه را بالا می برد.

میثاقی هم در پاسخ به فکری کوشش داشت تا نشان بدهد برنامه فوتبال برتر به تمامی تیم های لیگ رجحان به یک چشم نگاه می نماید؛ به هر حال ما تمام کوششمان این است که برای استقلال و بقیه تیم ها این شرایط را فراهم کنیم. شما هم با انرژی مثبت می توانید به هواداران حس خوبی بدهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1601

به "طعنه محمود فکری به محمدحسین میثاقی: خودتان پرچمدار پرسپولیس هستید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه محمود فکری به محمدحسین میثاقی: خودتان پرچمدار پرسپولیس هستید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید