فال روزانه یکشنبه 24 دی 1396

به گزارش بالیو، فال روزانه یکشنبه 24 دی 1396 می گوید اردیبهشتی ها روزی همراه با رضایت را پشت سر خواهند گذاشت، مردادی ها در فکر انجام کاری به همراه دوستان و یا عشقان هستند، مهرماهی ها در فکر ارتباط با دیگران بوده و ... برای آگاهی از فال روزانه تان همراه خبرنگاران باشید.

فال روزانه یکشنبه 24 دی 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج دی (Capricornus)
  • ماه در موقعیت برج قوس (Sagittarius)

فال روزانه یکشنبه 24 دی 1396

فروردین

اطلاعاتی که از منبعی غیر منتظره دریافت می کنید کار کردن با گروهی که با آنها مشغول انجام کارها و همکاری های حرفه ای هستید را برای شما بسیار راحت تر خواهد نمود. شرایط در حال حاضر از هر لحاظ برای انجام فعالیت های گروهی و پیشرفت تحصیلی مساعد به نظر می رسد، پس تمرکز روی انجام چنین کارهایی امروز برای شما نتایج خیلی خوبی به همراه خواهد داشت. اگر قصد برنامه ریزی برای مسافرت را دارید دوستانتان می توانند ایده های خیلی خوبی در این رابطه برای شما داشته باشند، بد نیست امشب بعد از تمام شدن ساعات کاریتان با دوستان نزدیکتان دور هم جمع شده و در کنار تفریح و استراحت در خصوص این موضوع نیز صحبت کنید.

اردیبهشت

امروز می تواند برای شما روزی رضایت بخش باشد. موفقیت های اخیری که در زمینه حرفه ای داشته اید در حال حاضر شروع به ایجاد تغییرات مثبت در شرایط مالی شما نموده اند. این شرایط باعث خواهد شد که حال و هوایتان خیلی بهتر گردد و با انرژی بیشتر و نگرشی مثبت به زندگی نگاه کنید و نسبت به آینده شور و هیجان بیشتری داشته باشید. فقط مواظب باشید غرق در عالم خیال و رویا نشوید و رویکرد منطقی خود را حفظ کنید. شاید شما در زندگی شخصیتان مشکلاتی داشته باشید که خیلی از اطرافیانتان اگر جای شما بودند تسلیم می شدند، اما شما همواره سعی می کنید نیمه پر لیوان را ببینید و این رمز موفقیت شماست.

خرداد

امروز روزی فوق العاده برای شروع هرگونه شراکت است و هر گونه همکاری که امروز شروع گردد با ثبات و همفکری و موفقیت همراه خواهد بود. هر گونه اقدامات قانونی و کارهای اداری که امروز انجام شوند نیز به نفع شما تمام خواهند شد. اگر در فکر ثبت نام در یک کلاس یا کارگاه آموزشی بوده اید اکنون در بهترین زمان برای انجام این کار قرار دارید و می توانید نتایج خوبی در این زمینه به دست بیاورید. گاهی در خانه ماندن بهترین راه چاره برای فرار از دنیای بی رحم بیرون است، اما امروز به هیچ عنوان انتخاب خوبی برای این کار نیست، شما کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و تازه اول هفته است و نباید انقدر زود احساس خستگی کنید.

تیر

کارهایی که امروز انجام می دهید، خواه به طور مستقیم در ارتباط با کارتان باشد و خواه خودتان بخواهید فعالیت های تجاری جانبی و مستقل انجام دهید باعث افزایش درآمد شما خواهند شد و این موضوع حال روحیتان را خیلی بهتر خواهد نمود. خوشبختانه شا در حال حاضر کاملا سالم و پرانرژی هستید و می توانید از عهده انجام هر کاری به خوبی بربیایید. شرایط مالیتان نیز با ثبات و روابطتان با دیگران خوب و هماهنگ هستند و همه چیز برای پیشرفت حرفه ای شما فراهم است. تنها چیزی که در حال حاضر می توانید در این راستا برای شما ایجاد مشکل کند بی برنامگی است، پس حواستان را خوب جمع کنید و باری به هر جهت پیش نروید.

مرداد

شما در فکر انجام پروژه ای همراه با یکی از دوستان نزدیک، اعضای خانواده و یا عشقتان هستید. اگر واقعا قصد انجام چنین کاری را دارید امروز بهترین روز ممکن برای شروع چنین کاری است. هر شراکتی که امروز شروع گردد موفقیت آمیز بوده و برای هر دو طرف منافع قابل توجهی به همراه خواهد داشت. حتی شما می توانید همین توافق ها و قراردادهای قانونی مربوط به این کار را هم ببندید، پس بیشتر از این وقت تلف نکنید. شما هزاران ایده مختلف برای ایجاد درآمد در سر دارید، اما تبدیل هر یک از این ایده ها برایتان به تنهایی امکان پذیر نخواهد بود و احتیاج به حمایت مادی و معنوی دوستان و نزدیکانتان دارید. چه اشکالی دارد اگر هم خودتان سود برده و هم اطرافیانتان را به نان و نوایی برسانید؟

شهریور

کارهایی که در خانه و یا در خصوص خانه تان انجام می دهید در حال حاضر به خوبی دارند پیش می فرایند و نتایجی که انتظار دارید را برای شما به همراه خواهند داشت. اعضای خانه تان نیز با شما همراه شده و هر کاری که از دستشان بربیاید در راه رسیدن به نتایج بهتر برایتان انجام خواهند داد. شما در تقل برای رسیدن به ثبات احساسی هستید، اما چنین چیزی در حال حاضر برای شما امکان پذیر نیست و کوشش برای رسیدن به آن تنها باعث احساس آشفتگی بیشتر برای شما خواهد شد. بهترین کار این است که کمی به خودتان فرصت بدهید تا شرایط کیهانی موجود کمی تغییر کند و همراه با آن احساسات و افکار شما نیز تغییر نمایند.

مهر

امروز شما دوست دارید که با دیگران در ارتباط باشید، به وسیله تلفن با همکارانتان تماس گرفته و در خصوص مسائل کاری و تکمیل پروژه های ناتمامتان به طور مفصل با آنها صحبت می کنید و یا بدون قرار قبلی به دیدن یکی از دوستانتان که محل کارش به شما نزدیک است رفته و در خصوص ایده هایی که برای شروع کارهای جدید دارید با او صحبت می کنید. امروز روزی فوق العاده برای به دست آورن موفقیت به وسیله به کار دریافت توانایی هایتان در نوشتن و سخن گفتن می تواند باشد، پس از کنار این فرصت بی تفاوت رد نشوید. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که سعی نکنید ظاهر قضیه را چیزی متفاوت از آن چه در واقع هست نشان دهید.

آبان

فعالیت های تجاری که در خانه و یا در رابطه با خانه انجام شوند امروز برای شما بسیار موفقیت آمیز خواهند بود و پول زیادی برای شما به همراه خواهند داشت، به ویژه این که نگرش شما در حال حاضر بسیار مثبت است و با چشمانی باز و مشتاق در جستجوی فرصت هایی هستید که به سراغتان می آیند. خوشبختانه حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می نماید و می توانید خوب و بد را از هم تشخیص دهید، پس تردید به دلتان راه ندهید و با خیال راحت پیش بروید. البته باید حواستان را خوب جمع کنید و تمام گزینه های پیش رویتان را در نظر گرفته و بهترین آنها را انتخاب کنید تا بعدا ناگهان متوجه از دست دادن فرصت های خوب نشوید.

آذر

ممکن است امروز تماس هایی در خصوص چند فرصت خوب کاری و تجاری با شما گرفته گردد. خوشبختانه امروز حس ششم شما قویتر از روزهای دیگر است و می تواند شما را در رابطه با دریافت بهترین تصمیم ممکن در این مورد هدایت کند. به نفعتان است که در هنگام تصمیم گیری در این باره در خصوص جزئیات بیش از حد حساسیت به خرج ندهید. این کار تنها نقش بازدارنده روی کارهایتان خواهد داشت و هیچ یاریی به شما نخواهد نمود. اگر دوستانتان شما را به شرکت در فعالیت های تفریحی پس از ساعت کاریتان دعوت کردند به جای بهانه آوردن و تنبلی بهتر است با آنها همراه شوید، مطمئن باشید ساعات خیلی خوبی را خواهید گذراند.

دی

امروز شما بدون آن که دلیلش را بدانید به طور ویژه ای مثبت اندیش و پر از شور و هیجان هستید، حداقل در شروع روزتان دلیل این خرسندی را نخواهید دانست. اما در ادامه روز اخبار خرسند نماینده ای در رابطه با کار و مسائل مالی به گوشتان خواهند رسید که به شما نشان می دهند حس درونیتان از آن چه قرار است برایتان پیش بیاید با خبر بوده است. به نفعتان است در ادامه روز نیز به ندای درونتان توجه نموده و از هدایت های آن بهره ببرید، زیرا در حال حاضر این حستان از قدرت فوق العاده ای برخوردار است. آن چه می تواند امروز را برای شما سخت کند شرایط سخت موجود برای افراد احتیاجمند است، آنچه از دستتان بر می آید را انجام داده و بیش از آن خودتان را آزار ندهید.

بهمن

امروز شما احساس نزدیکی بسیاری به دوستان و عزیزانتان می کنید و این موضوع باعث خرسندی شما شده است. زندگی حرفه ای و شرایط مالی شما رو به پیشرفت هستند و آینده به نظرتان درخشان و امید بخش می رسد. حالا که همه چیز در زندگی شخصی و حرفه ایتان خوب و روبراه به نظر می رسد دلتان می خواهد کمی به پروژه هایی که دوست دارید در آینده روی آنها کار کنید فکر نموده و در خصوص آنها برنامه ریزی کنید و این موضوع باعث شور و هیجان بیشتر در وجود شما می گردد و ایده های بسیار زیاد و خلاقانه ای را به ذهن شما خواهد آورد. شما نمی دانید چطور با کسی که دوست دارید در خصوص سوال هایی که برایتان پیش آمده صحبت کنید، اکنون بهترین زمان برای این کار است، اصلا نباید بترسید.

اسفند

امروز حس ششم شما نقش خیلی مهمی در کارهایتان ایفا می نماید. شما می توانید آنچه دیگران می خواهند یا احتیاج دارند را احساس نموده و یا نتایج کارهای مختلفی که انجام می دهید را پیش بینی کنید. این شرایط قطعا روی کارهایی که انجام می دهید تأثیر مثبتی خواهد گذاشت و از آنچه انجام داده اید راضی خواهید بود. اگر به ندای درونتان گوش نکنید به مرور زمان ارتباطتان را با آن قطع خواهید کرد و دیگر نخواهید توانست از هدایت های ارزشمند آن بهره مند شوید. اگر دیگران می خواهند به آنها در شرایط تردید آمیزی که دارند یاری کنید و شما اطلاعات کافی در این رابطه ندارید بهتر است صادقانه به این موضوع اعتراف نموده و دروغ نگویید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1533

به "فال روزانه یکشنبه 24 دی 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 24 دی 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید