محدود کردن هیات مدیره و مذاکره برای زمین نو، خبر خوش برای آبی ها

به گزارش بالیو، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال که در چند سال اخیر نتوانست عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را به دست آورد با تغییراتی که در مدیریت این باشگاه انجام شده امیدوار است این فصل بتواند طلسم چند ساله را بشکند.

محدود کردن هیات مدیره و مذاکره برای زمین نو، خبر خوش برای آبی ها

مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل نو آبی ها برنامه ریزی گسترده ای نموده تا بتواند شرایط را برای موفقیت تیم فراهم کند. او به همراه اعضای هیأت مدیره دوشنبه شب نشستی را برگزار کردند و تصمیماتی را برای آینده این باشگاه اتخاذ کردند که مهمترین آنها به توضیح زیر است:

- جهت یکپارچگی اطلاع رسانی از سوی مدیران باشگاه استقلال از این پس قرار شد تا اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال به وسیله رسانه های رسمی این باشگاه با طرفداران ارتباط داشته باشند.

- در این جلسه پیشنهاداتی در حوزه فرهنگ و فعالیت های فرهنگی در باشگاه استقلال از سوی آقایان عبداللهی و افضلی ارائه شد.

- مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در این جلسه گزارشی را در مورد فسخ قرارداد با های وب و بعلاوه گزارشی از کارگزار نو باشگاه استقلال ارائه داد.

- در این جلسه مقرر شد تا بخش اول از قرارداد بازیکنان استقلال در این هفته پرداخت گردد.

- مصطفی آجورلو در این جلسه چارت نو باشگاه استقلال را ارائه کرد و اعضا در این خصوص با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

- پیشنهاداتی از سوی مهدی افضلی به عنوان عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال جهت هوشمندسازی سیستم اداری باشگاه استقلال در این جلسه ارائه شد.

- مصطفی آجورلو در این جلسه در مورد دیدارش با مدیران ادوار گذشته باشگاه استقلال توضیحاتی ارائه داد و مطرح نمود که این جلسات قرار است به صورت چرخشی و در آینده مجدداً برگزار گردد.

- از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه موضوع کارکنان اداری و اقتصادی باشگاه استقلال بود که اعضا در این خصوص با یکدیگر گفتگو کردند.

- تعامل با پیشکسوتان باشگاه استقلال از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و بر همین اساس مدیرعامل باشگاه استقلال جلسه ای را با پیشکسوتان این باشگاه برگزار خواهد نمود.

- مدیرعامل استقلال در این جلسه گزارشی از انتخاب استادیوم آرارات تهران جهت برگزاری تمرینات تیم فوتبال استقلال ارائه کرد و از مسئولان این باشگاه تقدیر و تشکر نمود.

- محمد مؤمنی در بخشی از این جلسه پیشنهاداتی جهت درآمدزایی باشگاه استقلال را به اعضا ارائه کرد.

- پرویز مظلومی در این جلسه در مورد تیم بزرگسالان استقلال صحبت کرد و از لزوم تهیه امکانات و پشتیبانی جدی برای تیم بزرگسالان سخن گفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آبان 1400 بروزرسانی: 29 آبان 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1993

به "محدود کردن هیات مدیره و مذاکره برای زمین نو، خبر خوش برای آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدود کردن هیات مدیره و مذاکره برای زمین نو، خبر خوش برای آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید