محصص: سرمربی تیم فوتبال جوانان در آینده نزدیک انتخاب می گردد، چمنیان مربی توانمند و شایسته ای است

به گزارش بالیو، رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال از انتخاب سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در آینده نزدیک اطلاع داد.

محصص: سرمربی تیم فوتبال جوانان در آینده نزدیک انتخاب می گردد، چمنیان مربی توانمند و شایسته ای است

به گزارش بالیو و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص با ارائه گزارشی از نشست اعضای کمیته فنی این فدراسیون گفت: در جلسه اخیر پیرامون موضوع تیم های نوجوانان و جوانان بحث و گفت و گو داشتیم. ابتدا آقای عباس چمنیان به عنوان سرمربی تیم نوجوانان گزارشی از عملکرد تیم در مسابقات مالزی ارائه دادند و اشاراتی به مسائل این تیم داشتند, خصوصاً شرایط ویژه آب و هوایی که در نخستین بازی فشار زیادی به تیم ما وارد کرد اما در بازی های بعدی دیدیم که رفته رفته کیفیت عملکرد اعضای تیم بهتر شد و نمایش بهتری را شاهد بودیم.

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال مطرح کرد: برای تصمیم گیری پیرامون کادر فنی تیم نوجوانان هنوز فرصت داریم اما به طور قطع آقای چمنیان مربی توانمند و شایسته ای است که شایستگی های خودش را به خوبی نشان داده و در مسابقات آسیایی همچنین جام جهانی بهترین نتایج را کسب نموده است. آمارها و شاخصه های عملکرد تیم نوجوانان خصوصاً در دو بازی پایانی هم نشان می دهد که این تیم از نظر فنی شرایط خوبی داشته و این بازیکنان در رده های سنی بالاتر می توانند عملکرد درخشانی داشته باشند.

محصص به بحث انتخاب سرمربی تیم جوانان نیز اشاره نمود و گفت: مسئولیت بعدی ما انتخاب سرمربی تیم جوانان ایران است. به هر ترتیب اسامی گزینه هایی در این جلسه مطرح شد و اعضا نظرات خودشان را بیان کردند. بنا بر جمع بندی که خواهیم داشت در آینده نزدیک سرمربی جدید تیم جوانان معرفی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 80

به "محصص: سرمربی تیم فوتبال جوانان در آینده نزدیک انتخاب می گردد، چمنیان مربی توانمند و شایسته ای است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصص: سرمربی تیم فوتبال جوانان در آینده نزدیک انتخاب می گردد، چمنیان مربی توانمند و شایسته ای است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید