مذاکره میلان با یوفا برای تبعید داوطلبانه از لیگ اروپا

به گزارش بالیو، باشگاه میلان میخواهد از شرکت در رقابت های اروپایی فصل آینده صرف نظر کند.

مذاکره میلان با یوفا برای تبعید داوطلبانه از لیگ اروپا

برای لذت بردن از تور اروپا با بهترین ها مشورت کنید و مناسبترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه کوریره دلواسپورت، باشگاه میلان آماده است با یوفا مذاکره کند تا مجازاتش به خاطر نقض قانون بازی جوانمردانه اقتصادی که شامل محرومیت یک ساله از رقابت های اروپایی می گردد را در فصل پیش رو سپری کند.

میلان سال گذشته به دلیل عدم توازن دخل و خرجش در فصل 18-2017 برای یک سال از حضور در رقابت های اروپایی محروم شد اما با اعتراض به دادگاه حکمیت در ورزش، این محرومیت موقتاً لغو و قرار شد که یوفا با آنالیز مجدد پرونده، مجازات روسونری را در زمان دیگری اعلام کند. به این ترتیب یوفا پارامترهای جدیدی را برای یوفا جهت تراز اقتصادی اش در نظر گرفت، پارامترهایی که به زعم میلانی ها به شدت سختگیرانه بوده و محقق کردن آن غیرممکن است.

بعضی رسانه ها اعلام نموده اند که احتمالاً حکم جدید باشگاه میلان دوشنبه هفته جاری صادر می گردد و احتمالاً باز هم برای این باشگاه محرومیت از رقابت های اروپایی در نظر گرفته خواهد شد. به همین دلیل هم باشگاه میلان پیش قدم شده تا از شرایط موجود برای قبول مجازاتش استفاده کند.

میلان در فصلی که گذشت پنجم شد و باز هم نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند و باید به لیگ اروپا برود. این باشگاه اما نمی خواهد در این رقابت ها شرکت کند و به جای آن ترجیح می دهد که محرومیت یک ساله اش از رقابت های اروپایی را سپری کند.

در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، یوفا به جای میلان، به باشگاه که فصل را در صندلی هفتم جدول سری A به سرانجام رساند، مجوز خواهد داد که فصل آینده در لیگ اروپا شرکت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مرداد 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 235

به "مذاکره میلان با یوفا برای تبعید داوطلبانه از لیگ اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره میلان با یوفا برای تبعید داوطلبانه از لیگ اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید