مهاجری: پرسپولیس نیازی به تعریف من ندارد، منتظریم حریف اشتباه کند و از آن استفاده کنیم

به گزارش بالیو، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت که پرسپولیس با عناوینی که کسب نموده، نیازی به تمجید او ندارد.

مهاجری: پرسپولیس نیازی به تعریف من ندارد، منتظریم حریف اشتباه کند و از آن استفاده کنیم

به گزارش بالیو، محمدرضا مهاجری درباره ملاقات فردا (آدینه) تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل پرسپولیس گفت: این اولین نشست خبری من در تبریز است که خوشحالم دوباره در جو فوتبال تبریز قرار گرفتم. البته شرایط سال جاری با سال گدشته متفاوت است. از مالک، مدیرعامل و تماشاگران نساجی که مدتی در خدمت آنها بودم، تشکر می کنم که از من حمایت کردند و خاطرات خوبی برای هم رقم زدیم.

وی با ابراز امیدواری به موفقیت نساجی در ادامه لیگ توضیح داد: از منطقه ای فوتبال خیز به نقطه فوتبال خیز دیگری می آیم که فوتبال در خون مردم است و امیدوارم دوباره این امانت را به سرمنزل مقصود برسانیم. بازی ها فشرده و شرایط حساس است.

سرمربی ماشین سازی درخصوص ملاقات این تیم برابر نفت مسجدسلیمان بیان نمود: در فرصت کمی که پیش از این مسابقه داشتم، مجبور بودم تیم را از لحاظ روانی بالا بیاورم. در نیمه اول در حد ماشین سازی نبودیم، اما در نیمه دوم بهتر بودیم و تا آستانه گلزنی رفتیم که واکنش دروازه بان نفت یا بی دقتی مهاجمان ما باعث شد امتیاز حساسی از دست بدهیم.

مهاجری با تمجید از شاگردان گل محمدی اظهار داشت: پرسپولیس احتیاجی به تعریف من ندارد. این تیم در سه دوره قهرمان شده و سال جاری هم شانس اول قهرمانی است. با این وجود قول می دهم که بچه ها واقعاً می خواهند گذشته را که نتایج خوبی نگرفتیم، جبران نمایند. بچه ها احتیاج به خودباوری دارند. دو بازی در خوزستان در زمان کمی داشتیم که بیشتر روی روان و شکل های سایه زنی کار کردیم. امیدوارم فردا ضمن ارائه بازی خوب، به نتیجه لازم هم برسیم که دوراز ذهن نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که تیمش به دنبال پیروزی است یا تساوی، گفت: تمام کوشش ما برای بردن است. سال گذشته هم تا دقایق پایانی برابر پرسپولیس پایاپای و حتی در دقایقی بهتر از حریف بودیم، اما در دقایق پایانی شکست خوردیم. همه چیز دست ما نیست، اما توان ما این است که دروازه خود را بسته نگه داریم - نه اینکه دفاع کنیم - و گل بزنیم. به دنبال ارائه بازی منطقی، نسبت به شرایط هستیم.

سرمربی ماشین سازی درخصوص اینکه هفته گذشته از یک تعویض خود استفاده نکرد، گفت: بازی قبل چهار تعویض کردیم، اما تعویض باید کیفیت تیم را بالا ببرد. مطابق احتیاج تیم، بین دو نیمه و دو تعویض در نیمه دوم داشتیم تا شرایط بازی برگردد. منطقی نیست که پنج تعویض کنیم و هماهنگی خود را از دست بدهیم.

مهاجری در ادامه اضافه نمود: تعویض باید به ما یاری کند و اگر به توان ما اضافه کند، از حداکثر ظرفیت تعویض استفاده می کنیم. هدف ما کسب سه امتیاز است، اما در فوتبال احتیاج به کوشش و تمرین داریم تا به هماهنگی برسیم. زمان کمی داریم و شرایط ریسک ما کم است. همچنین منتظریم حریف اشتباه کند تا از آن استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 17 شهریور 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1239

به "مهاجری: پرسپولیس نیازی به تعریف من ندارد، منتظریم حریف اشتباه کند و از آن استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: پرسپولیس نیازی به تعریف من ندارد، منتظریم حریف اشتباه کند و از آن استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید