مهلت اعتبار طرح ترافیک سال 98 خبرنگاری اعلام شد

به گزارش بالیو، خبرنگاران : مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی از اتمام اعتبار سهمیه طرح ترافیک سال 98 خبرنگاران از اول شهریور اطلاع داد.

مهلت اعتبار طرح ترافیک سال 98 خبرنگاری اعلام شد

به گزارش بالیو به نقل از فارس، عمارسعیدیان فر درباره سهمیه طرح ترافیک بالیو اظهارداشت: بیشتر سهمیه های طرح ترافیک سال 99 خبرنگاری تخصیص یافته است و سهمیه طرح ترافیک سال 98 خبرنگاری تنها تا سرانجام 31 مرداد اعتبار دارد و از اول شهریور طرح ترافیک بالیو که در سال 98 به آنها تخصیص یافته است، فاقد اعتبار خواهد بود.

وی توضیح داد: بالیو که مشمول سهمیه طرح ترافیک شده اند با مراجعه به حساب کابری خود در سامانه تهران من می توانند از شرایط تخصیص یافتن سهمیه طرح ترافیک سال 99 خود آگاه شوند.

به گفته سعیدیان فر درحساب کاربری تهران من برای بالیوی که مشمول طرح ترافیک شده اند، در قسمت نوع سهمیه عنوان شامل سهمیه ذکر شده است.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی بیان کرد: آن دسته از بالیوی که علیرغم معرفی توسط مدیران مسوول رسانه هایشان هنوز عنوان شامل سهمیه برایشان نمایش داده نمی گردد، دارای نقص مدرک یا بدهکاری عوارض به سامانه هستند و یا حساب کاربری آن ها فاقد شارژ اعتباری 140 هزار تومانی است.

سعیدیان فر در ادامه تاکید نمود: بالیو در نظر داشته باشند که تنها تا سرانجام 7 شهریور فرصت دارند نسبت به برطرف نواقص و یا تسویه بدهی شان در سامانه اقدام نمایند در غیر این صورت و پس از اتمام این مهلت، بالیو جدید جایگزین آنها برای دریافت سهمیه خواهند شد.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی در سرانجام یادآور شد: بالیوی که دارای تایید خبرنگاری هستند ولی سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری دریافت نکرده اند، برای دریافت کارت بلیت مترو و اتوبوس خبرنگاری معرفی خواهند شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1296

به "مهلت اعتبار طرح ترافیک سال 98 خبرنگاری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت اعتبار طرح ترافیک سال 98 خبرنگاری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید