کولاکوویچ: برای کسب عنوان قهرمانی به اندونزی می رویم

به گزارش بالیو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما برای کسب عنوان قهرمانی به اندونزی می رویم و فقط به اول شدن فکر می کنیم، ولی حریفان قدرتمندی در آنجا در انتظار ما خواهند بود.

کولاکوویچ: برای کسب عنوان قهرمانی به اندونزی می رویم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از تمرین عصر امروز (دوشنبه) شاگردانش که در غیاب موسوی و قائمی برگزار گردید، گفت: ما خیلی خوب تمرین کردیم و بسیار آماده و البته کمی خسته هستیم. بازی های مهمی پیش رو داریم که هم از جهت کسب مدال قهرمانی و هم آمادگی برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا برای ما اهمیت دارد. خیلی جدی و سخت در حال تمرین برای کسب عنوان قهرمانی هستیم.

او در خصوص مصدومیت محمد موسوی و فرهاد قائمی گفت: قائمی به مشکل زانو برخورده بود و مشغول فیزیوتراپی است. موسوی نیز تاکنون بدون وقفه و خیلی سخت و خوب در کنار ما تمرین نموده بود، ولی از ناحیه آشیل پا احساس درد داشت، به همین خاطر تصمیم گرفتیم به او استراحت بدهیم. من کمتر بازیکنی را دیدم که مثل موسوی تمرین کند، خوشبختانه هر دوی این بازیکنان در بازی های آسیایی همراه تیم ملی خواهند بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در خصوص احتمال قهرمانی تیمش در بازی های آسیایی گفت: ما برای کسب عنوان قهرمانی به اندونزی می رویم و فقط به اول شدن فکر می کنیم، ولی حریفان قدرتمندی در آنجا در انتظار ما خواهند بود.

کولاکوویچ در خصوص احتمال تغییرات در تیمش برای مسابقات قهرمانی دنیا گفت: فاصله بین بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی دنیا بسیار کم است و به همین خاطر و به دلیل این که گروه فعلی مدت زیادی است که در کنار یکدیگر تمرین می نمایند، احتمال تغییر در تیم ملی بسیار کم است، مگر این که اتفاق خاص و غیرمنتظره ای بیفتد.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 532

به "کولاکوویچ: برای کسب عنوان قهرمانی به اندونزی می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: برای کسب عنوان قهرمانی به اندونزی می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید