10 میلیون آمریکایی پستی رای دادند ، افزایش مشارکت نسبت به 2016

به گزارش بالیو، آمار و ارقام مربوط به رأی گیری زودهنگام در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا نشان می دهد که تا به امروز بیش از 10 میلیون آمریکایی به صورت پُستی رأی داده اند.

10 میلیون آمریکایی پستی رای دادند ، افزایش مشارکت نسبت به 2016

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری دانشجو، طبق آمار و ارقام پروژه انتخابات آمریکا، تا به امروز بیش از 10 میلیون آمریکایی در رأی گیری زود هنگام انتخابات ریاست جمهوری 2020، مشارکت نموده و به وسیله پُست رأی داده اند.

به نوشته خبر گزاری رویترز، این میزان مشارکت نسبت به دوره گذشته انتخابات آمریکا در پنج ایالت افزایش 20 درصدی داشته است.

به طور دقیق تر تعداد آمریکایی هایی که در رأی گیری زود هنگام سال جاری در این ایالت ها مشارکت داشته اند نسبت به سال 2016، 1.4 میلیون نفر بیشتر بوده اند.

بر اساس گفته پروژه انتخابات آمریکا، از دوشنبه شب (به وقت محلی) حدود 10.4 میلیون آمریکایی در ایالت های مینه سوتا، داکوتای جنوبی، ورمونت، ویرجینیا و ویسکانسین در رأی گیری زود هنگام سال جاری مشارکت نموده اند.

میزان مشارکت آمریکایی ها در این رأی گیری در حالی افزایش یافته که به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از رأی دهندگان به خصوص دموکرات ها تمایل بیشتری نسبت به رأی گیری به وسیله پست نشان داده اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نامزد جمهوری خواستار در این انتخابات بار ها در خصوص برگزاری انتخابات به صورت پستی ابراز نگرانی نموده و گفته این گونه انتخابات موجب تقلب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1385

به "10 میلیون آمریکایی پستی رای دادند ، افزایش مشارکت نسبت به 2016" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 میلیون آمریکایی پستی رای دادند ، افزایش مشارکت نسبت به 2016"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید