آیتم جدیدی در ابتدای بسته الحاقی الدن رینگ بازی را به سکیرو تبدیل می نماید

به گزارش بالیو، چندی پیش اولین بسته الحاقی بازی الدن رینگ (Elden Ring) به نام سایه اردتری (Shadow of the Erdtree) معرفی گردید. این بسته الحاقی از همان ابتدای عرضه سر و صدای زیادی به پا کرد و توانست موفقیت خیلی خوبی کسب کند. به حدی که سایه اردتری نمره 95 را از سایت متاکریتیک (Metacritic) دریافت کرد که آن را به یکی از برترین بسته های الحاقی تاریخ تبدیل کرد.

آیتم جدیدی در ابتدای بسته الحاقی الدن رینگ بازی را به سکیرو تبدیل می نماید

اگر شما بازی الدن رینگ را بدون بسته الحاقی تجربه نموده باشید می دانید که به خودی خود یک بازی بسیار سخت است. از طرفی بسته الحاقی سایه اردتری از آن هم سخت تر بوده و همین موضوع باعث شده که کاربران به طور دائم در پی یک راه چاره برای آسانتر کردن بازی باشند. اگر شما با بازی سکیرو (Sekiro) آشنا باشید می دانید که این بازی بیشتر بر اساس مهارت در دفع ضربات (Deflect) است. به همین علت بازی در ابتدا بسیار سخت بوده و با کسب مهارت بیشتر شما این بازی راحت تر می گردد. حال طبق چیزی که گفته شده در بسته الحاقی سایه اردتری یک قابلیت وجود دارد که این حالت دفع ضربات را به بازی الدن رینگ می آورد.

نام این قابلیت Deflecting Hard Tear بوده و در ابتدای این بسته الحاقی وجود دارد. نکته اینجاست که در ابتدا این قابلیت خود را بی اهمیت جلوه می دهد ولی با پیشرفت بیشتر شما در بازی متوجه خواهید شد که به شدت مهم است. این قابلیت حالت گارد ناگهانی کرکتر را ارتقاء داده و به حدی خوب عمل می نماید که این بازی را به سکیرو تبدیل می نماید. نکته اینجاست که عملکرد این سیستم به حدی خوب است که ارزش آن را دارد که شما به طور کامل کرکتر خود را بر اساس آن طراحی کنید.

نکته اینجاست که مکانیسم دفع ضربات در سری بازی سولز و الدن رینگ چندان جالب نیست. به این شکل که احتیاج به دقت بسیار زیادی داشته و انیمیشن آن به شدت طولانی است. در نتیجه دفع ضربات چندان لذت بخش نبوده و با وجود اینکه بسیار کاربردی است بسیاری از افراد نمی توانند در آن مهارت پیدا نمایند. ماجرا در بازی سکیرو به طور کامل برعکس است. این بازی بر اساس سیستم دفع ضربات ساخته شده و یک طراحی بسیار خوبی در این زمینه دارد. در نتیجه با استفاده از آن شما می توانید خیلی راحت در بازی پیش رفته و احتیاجی به کارهای دیگر برای از بین بردن دشمنان نداشته باشید.

سیستم دفاع و دفع ضربات سکیرو دقیقاً همان چیزی است که Deflecting Hard Tear به شما ارائه می دهد. شما می توانید این قابلیت را در بخش Furnace Golem بدست آورده و آن را در Gravesite Plain پیدا کنید. این سیستم به حدی خوب است که بعضی از افراد آن را برترین قابلیت اضافه شده به بازی الدن رینگ می دانند. ساز و کار آن هم ساده است، شما در زمان بندی دفع ضربات دقت کنید و هیچ آسیبی نخواهید دید. از طرفی به دشمن آسیب سنگینی وارد خواهید کرد.

نکته اصلی اینجاست که این قابلیت حتی زمانی که شما سپر هم نداشته باشید کار می دهد. در نتیجه شما می توانید با سلاح های دو دستی یا سلاح های جفت از آن استفاده نموده و به راحتی ضربات دشمنان را دفع کنید. از لحاظ عملکردی این سیستم مشابه با سپر بوده ولی به درد افرادی می خورد که عناوین سولز را بدون استفاده از سپر به اتمام می رساندند.

اگر شما یک ترکیب درست با استفاده از این قابلیت بسازید می توانید به راحتی دشمنان را از بین ببرید. تنها نکته اینجاست که باید از لحاظ عملکردی زمانبندی خوبی داشته و دقیق کار بکنید. دفع ضربات در کل در بازی الدن رینگ اهمیت زیادی دارد و می تواند بازی را به راحتی جلو ببرد. درست است که بازی از حالت متنوع خود خارج می گردد ولی با توجه به درجه سختی الدن رینگ ارزش استفاده را دارد.

منبع: PCgamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 تیر 1403 بروزرسانی: 10 تیر 1403 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2440

به "آیتم جدیدی در ابتدای بسته الحاقی الدن رینگ بازی را به سکیرو تبدیل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیتم جدیدی در ابتدای بسته الحاقی الدن رینگ بازی را به سکیرو تبدیل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید