فرهنگ و هنر

واحد بین الملل فرشتگان دانشگاه آزاد امروز افتتاح می گردد

واحد بین الملل فرشتگان دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 26 بهمن ماه افتتاح می گردد.

12 فروردین 1399

بازگشت تروریست ها به کشورهایشان، خطر داعش همچنان در کمین اروپاست

زمانی که داعش در سوریه و عراق سربرآورده و جولان می داد و اروپا خود را از آن در امان می دید، اما تصورش را هم نمی کرد روزی در قلب پاریس و بروکسل و یا آلمان و سایر کشورهای اروپایی گرفتار حملات تروریستی داعش شده و موج وحشت شهرهای اروپا را در بر بگیرد.

8 فروردین 1399

خبرنگاران خانه نشینی در روزهای کرونایی و کم تحرکی خانواده ها

شهرکرد- خبرنگاران- در روزهایی که شیوع ویروس کرونا به یک بحران در دنیا تبدیل شده است و خانواده ها برای پیشگیری از ابتلا به آن، خانه نشین شده اند، مساله اضافه وزن و کم تحرکی یکی از چالش هایی است که کارشناسان ورزشی و تغذیه، راهکارهایی برای برطرف این چالش...

7 فروردین 1399

برنامه روز چهارم جشنواره فیلم فجر شیراز

خروج، مردن در آب مطهر و خوب بد جلف 2، برای شیرازی ها اکران می گردد.

6 فروردین 1399

موزه میراث روستایی گیلان

موزه میراث روستایی گیلان در پارک جنگلی سراوان و در 18 کیلومتری جاده رشت-تهران واقع شده است. با خبرنگاران همراه باشید تا شما را به سفری مجازی از این موزه ببریم.

5 فروردین 1399

میدان جمهوری ایروان؛ ارمنستان

میدان جمهوری ایروان در ارمنستان از دیدنی ترین مناطق پایتخت ارمنستان است. همراه خبرنگاران باشید تا با این میدان بیشتر آشنا شوید.

4 فروردین 1399

پیشرفت تصاعدی استان اردبیل در زمینه تخصص و تجهیزات پزشکی

استان اردبیل در زمینه تخصص و تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی متخصص، رشدی تصاعدی دارد.

3 فروردین 1399

وقتی در نشست خبری جایی برای جواد عزتی نیست

نشست خبری فیلم شنای پروانه در پردیس ملت با یک حاشیه جالب برگزار گردید.

1 فروردین 1399

درخواست گواهی خاتمه کار آپارتمانی غیر حضوری شد

به منظور کاهش تردد شهروندان تهرانی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، امکان ثبت درخواست جهت دریافت گواهی خاتمه کار آپارتمانی، غیر حضوری و چاپ کلیه فرم های عوارض شهرسازی اتوماتیک شد.

29 اسفند 1398

شهر فرانکفورت را با همه خاص بودنش،بشناسید

فرانکفورت شهر ترین هاست: خیلی از بزرگترین ها، بلند ترین ها و اصلی ترین ها در این شهر جمع اند.

27 اسفند 1398

لاس وگاس لوکس ترین شهر آمریکا

لاس وگاس یکی از شهرهای ایالت نوادای آمریکا و یکی از لوکس ترین شهرهای این کشور است و سالانه ثروتمندترین افراد دنیا برای گذراندن یک تعطیلات لوکس به این شهر سفر می نمایند. کوچه ها و خیابان های این شهر پر است از رستوران های فوق العاده، غذاخوری ها، سالن های...

25 اسفند 1398

بعضی روشنفکر ها در حال گول زدن طبقه متوسط هستند

علی سرزعیم، اقتصاددان و استاد دانشگاه علامه طباطبایی معتقد است: اگر طبقه متوسط را از دست بدهیم باید برای آینده پیش بینی بد داشت. من احساس می کنم بعضی روشنفکر ها در حال گول زدن طبقه متوسط هستند.

23 اسفند 1398

کاربران آیفون شاید مجبور به تغییر شارژرهای خود شوند

اتحادیه اروپا تلاش دارد ترتیبی دهد تا همه تلفن های همراه، خروجی ها و سیم های یکسان داشته باشند. این تصمیم، تولیدکنندگان تلفن را تحت تاثیر قرار می دهد.

22 اسفند 1398

دوره های زبان انگلیسی برای تحصیل در کانادا

آمارهای اعلام شده از اداره آموزش و پرورش کشور کانادا حاکی از افزایش شمار دانشجویان بین المللی در این کشور است. سالانه بیش از 370 هزار دانشجو از خارج جذب موسسات آموزش عالی کانادا می شوند. البته متقاضیانی که رویای تحصیل در کانادا را در سر می پرورانند، با...

21 اسفند 1398

شگفت انگیزترین استخرهای شنای جهان

وجود یک استخر مجلل در اقامتگاه های لوکس، جذابیت این مکان ها را دوچندان می نمایند. درک اینکه چگونه امتدادی دوست داشتنی از آب به همراه نمایشی باشکوه می تواند مهمانانی را که به دنبال یک تعطیلات ویژه می گردند مجذوب خود سازد. مکان هایی که در ادامه به آنها می...

20 اسفند 1398

آوازه جهانی سفالگری سیستان و بلوچستان

سفالگری در سیستان و بلوچستان سابقه دیرینه ای دارد. زنان بلوچی در کلپورگان سراوان با دستان هنرمند خود سفال می سازند و این هنر و آوازه آنها سبب شد تا موزه سفال کلپورگان در سازمان یونسکو به عنوان تنها موزه زنده سفال جهان به ثبت برسد.

19 اسفند 1398

گردشگری ظرفیتی مهم برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان سمنان

ظرفیت مهم گردشگری موجود در استان سمنان، این استان را به سمت و سویی پیش برده است که امروز رونق صنعت توریسم به یکی از محورهای توسعه استان سمنان بدل شده است.

15 اسفند 1398

مرمت و احیای خانه تاریخی هاشمی در خراسان جنوبی انتها یافت

مدیر پایگاه بافت تاریخی شهر بیرجند از مرمت و احیای خانه تاریخی هاشمی در شهر بیرجند اطلاع داد.

14 اسفند 1398

مشگین شهر نگین گردشگری ایران مقصد گردشگران خارجی و داخلی

این روزها بسیاری ازگردشگران داخلی وخارجی مقصد سفر خود را پل معلق مشگین شهر انتخاب کردند و به همراه خانواده روزهای خوشی را در طولانی ترین پل معلق خاورمیانه سپری می نمایند.

14 اسفند 1398

چالش های صوتی روایت دو ساعته خروج

آرش قاسمی صداگذار سینمای ایران درباره چالش های صداگذاری روایت دو ساعته و پرسروصدای ابراهیم حاتمی کیا در فیلم سینمایی خروج توضیحاتی ارائه کرد.

14 اسفند 1398
تعداد: (141)