تیم ملی والیبال بانوان با 9 جوان به تایلند رفت

به گزارش بالیو، تیم ملی والیبال بانوان با ترکیبی که 9 نفر آن از جوانان و امید هستند راهی مسابقات کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو شد.

تیم ملی والیبال بانوان با 9 جوان به تایلند رفت

با تور تایلند قیمت مناسب به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید و بازار های بانکوک، سواحل پاتایا و پوکت را ببینید و از آرامش چیانگ مای لذت ببرید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم ملی والیبال بانوان ایران شب گذشته برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو راهی تایلند شد. تیمی با ترکیب 5 نفر از بزرگسالان، 6 نفر امید و 3 جوان و از سه باشگاه پیکان، باریج اسانس کاشان و سایپا و یک نفر لژیونر که در ترکیه بازی می نماید.

فاطمه امینی رده سنی بزرگسالان از تیم سایپا است، هاله متقیان رده سنی بزرگسال از تیم باریج اسانس کاشان، فاطمه عنایت رده سنی امید از باریج اسانس، زهرا کریمی رده سنی جوانان از پیکان، هانیه محتشمی پور رده سنی بزرگسالان از پیکان، آیتک سلامت رده سنی امید از باریج اسانس، اسماء سعیدی رده سنی امید از پیکان، سارا نظری رده سنی امید از پیکان، الهام فلاح رده سنی بزرگسالان از پیکان، ریحانه کریمی رده سنی جوانان از باریج اسانس، مینا روستا رده سنی بزرگسالان از باریج اسانس، نگین شیرتری رده سنی امید از باریج اسانس، مونا آشفته رده سنی امید لژیونر ترکیه و الهه پورصالح رده سنی جوانان از پیکان ترکیب تیم ایران را در این مسابقات تشکیل می دهد. تهمینه درگزنی هم که تا اردوی پایانی در ترکیب حضور داشت به دلیل بیماری پدرش جای خود را به مینا روستا داد.

به هر روی تیم ملی ایران در گروه دوم مسابقات کسب سهمیه بازی های المپیک در قاره آسیا واقع شده است و باید با تیم های قزاقستان، کره جنوبی و اندونزی رقابت کند.

تیم ایران فقط چهار مسابقه تدارکاتی با دو تیم باریج اسانس و ذوب آهن اصفهان داشته است و هدف کادر فنی تجربه اندوزی جوانان برای مسابقات قهرمانی آسیا است. یعنی با ترکیب تیم اعزامی زهرا کریمی، ریحانه کریمی و الهه پورصالح می توانند برای مسابقات سال آینده تجربه کسب نمایند.

برنامه مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو به توضیح زیر است:

ایران - قزاقستان (ساعت 9:30 روز سه شنبه 17 دی ماه)

ایران - کره جنوبی (ساعت 12 روز چهارشنبه 18 دی ماه)

ایران - اندونزی (ساعت 9:30 روز پنج شنبه 19 دی ماه)

منبع: تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 760

به "تیم ملی والیبال بانوان با 9 جوان به تایلند رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال بانوان با 9 جوان به تایلند رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید