فرود مرد ثروتمند چینی با هلی کوپتر در حیاط مدرسه دخترش!

مرد ثروتمند چینی که در شوآفی عجیب با هلی کوپتر شخصی خود در حیاط مدرسه دخترش فرود آمده بود به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

فرود مرد ثروتمند چینی با هلی کوپتر در حیاط مدرسه دخترش!

با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار، شوآف مرد ثروتمند چینی که در اقدامی عجیب با هلی کوپتر شخصی خود در حیاط مدرسه دخترش در شهر پکن فرود آمده بود به سوژه رسانه ها تبدیل شد. ویدئویی که لحظه فرود چن در حیاط یک مدرسه ابتدایی را نشان می داد به ویدئویی پربازدید و داغ تبدیل شد. در این ویدئو چن در حالی که سوار بر هلیکوپتر بود و قصد فرود در حیاط مدرسه را داشت به همراه دخترش دیده می شد.

او که صاحب یک شرکت گردشگری با هلیکوپتر در پکن است در تبادل نظر با یکی از رسانه های محلی چین گفت پس از دعوت به فستیوال علمی و فناوری مدرسه دخترش تصمیم گرفت با یکی از هلیکوپتر ها در آنجا حضور یابد. او گفت که هدف او از حضور با هلیکوپتر در مدرسه دخترش آموزش و آشنایی دانش آموزان با هلیکوپتر بوده است.

این در حالی بود که حضور این مرد با هلیکوپتر در مدرسه با برآورد هایی همراه بود. بسیاری از والدین چینی تاخیر دختر این مرد ثروتمند در رسیدن به موقع به مدرسه یا شوآف او برای به رخ کشیدن ثروتش به بقیه را علت این اقدام دانستند.

حضور این مرد ثروتمند چینی با هلیکوپتر در مدرسه دخترش در حالی خبرساز شد که پیشتر نیز چند زوج ثروتمند چینی که با هلی کوپتر در روز عروسی خود در بین مهمانان حضور یافته بودند خبرساز شده بودند. همچنین سال گذشته یک زوج ثروتمند اهل یانگژو چین که با یک خودروی فراری گران قیمت پسر خود را به مدرسه رسانده بودند خبرساز شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 20 تیر 1398 شناسه مطلب: 201

به "فرود مرد ثروتمند چینی با هلی کوپتر در حیاط مدرسه دخترش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرود مرد ثروتمند چینی با هلی کوپتر در حیاط مدرسه دخترش!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید