محله های ناحیه سه منطقه21 با دوچرخه پایش شد

به گزارش بالیو، شهردار و مدیران شهری ورودی غربی پایتخت با هدف فرهنگسازی هرچه بیشتر درخصوص ترویج استفاده از دوچرخه به عنوان تنها وسیله حمل ونقل پاک، پا به رکاب شدند و مسائل مرتبط با حوزه نگهداشت شهر محله های ناحیه سه منطقه21 را بررسی کردند.

محله های ناحیه سه منطقه21 با دوچرخه پایش شد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، بامداد هفتم بهمن ماه99؛ رضا رجب زاده شهردار این منطقه با همراهی معاونین، مدیران، شهردار و روسای ادارات ناحیه سه ورودی غربی پایتخت با حضور در محله های این ناحیه نسبت به بررسی موارد مرتبط با حوزه نگهداشت شهر، پروژه های کوچک مقیاس، نقاط بی دفاع شهری، شرایط بوستان ها و ایستگاه های حمل ونقل عمومی پرداختند.

در این بازدید میدانی و رکاب زنی صبحگاهی که نزدیک به دو ساعت به طول انجامید، رجب زاده شهردار منطقه21 با بیان اینکه مطالبات به حق شهروندان براساس اولویت های اجرایی مورد بررسی و انجام قرار می گیرد، اضافه نمود: تمامی تلاش مجموعه مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت، افزایش سطح رضایتمندی شهروندی در حوزه رسیدگی به مواردی است که بیشترین تعداد درخواست ها را دارند.

در حین این گشت زنی صبحگاهی که با همراهی مدیر و شورایاری محله های ناحیه سه صورت پذیرفت، شهردار و مدیران منطقه21 از نزدیک در جریان کم و کیف شرایط فعلی محله از حیث مسائل مرتبط با حوزه شهر قرار گرفتند و با شهروندان ساکن نیز صحبت کردند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1588

به "محله های ناحیه سه منطقه21 با دوچرخه پایش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محله های ناحیه سه منطقه21 با دوچرخه پایش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید