نتایج نوبت بندی متقاضیان جایگزینی خودرو های فرسوده اعلام شد

به گزارش بالیو، نتایج نوبت تخصیص خودرو به متقاضیان طرح جایگزینی خودرو های فرسوده که در دومین دوره از فروش یکپارچه خودرو در سامانه ثبت نام نموده بودند امروز اعلام شد.

نتایج نوبت بندی متقاضیان جایگزینی خودرو های فرسوده اعلام شد

به گزارش فارس، نتایج نوبت بندی تحویل خودرو ها برای متقاضیان مرحله دوم فروش یکپارچه برای متقاضیان عادی و مادران مشمول طرح جوانی جمعیت روز چهارشنبه هفته گذشته 24 خرداد اعلام شده بود.

فرآیند دور دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو های داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی از 20 اردیبهشت 1402 شروع شد به طوری که متقاضیان خرید خودرو به وسیله این سامانه در فاصله زمانی 20 تا 29 اردیبهشت فرصت داشتند تا نسبت به افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت نزد بانک ها اقدام نمایند.

بعد از این مرحله و پایش اطلاعات مشتریان، متقاضیانی که شرایط لازم را داشتند می توانستند در بازه زمانی 3 تا 10 خرداد نسبت به انتخاب خودرو در سامانه اقدام نمایند.

هدف از این طرح عرضه گسترده و شفاف خودرو های داخلی با توجه به افزایش و تثبیت جریان فراوری خودرو در امسال و بعلاوه برنامه ریزی اجرا شده برای افزایش مستمر فراوری است.

در دوره اول عرضه خودرو به وسیله سامانه یکپارچه بیش از 900 هزار نفر برای خرید خودرو ثبت نام کردند و براساس قولی که فاطمی امین، وزیر سابق صمت درباره حذف قرعه کشی داده بود، در دوره اول بدون قرعه کشی و فقط براساس نوبت دهی به تمام متقاضیان خرید خودرو در سامانه براساس نوبت خودرو داده می گردد.

نتایج اولویت بندی دور دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو های داخلی، به وسیله سامانه یکپارچه به آدرس (https://esalecar.ir/login) قابل مشاهده است.

در نوبت دوم سامانه یکپارچه، حدود 3 درصد از متقاضیان با عدم تخصیص خودرو روبرو شدند که مقر ر شد در شهریور امسال، مجددا سامانه برای این افر اد باز گردد و امکان انتخاب خودرو داشته باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 30 خرداد 1402 بروزرسانی: 30 خرداد 1402 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2386

به "نتایج نوبت بندی متقاضیان جایگزینی خودرو های فرسوده اعلام شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "نتایج نوبت بندی متقاضیان جایگزینی خودرو های فرسوده اعلام شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج نوبت بندی متقاضیان جایگزینی خودرو های فرسوده اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید