آذرنیا: تراکتورسازی برای رتبه های بالای جدول بسته گردیده است، اتفاق خاصی در مورد جذب حاج صفی و رضاییان نیفتاده است

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ابزار لازم برای موفقیت تراکتورسازی وجود دارد و این تیم برای حضور در رتبه های بالایی جدول بسته گردیده است.

آذرنیا: تراکتورسازی برای رتبه های بالای جدول بسته گردیده است، اتفاق خاصی در مورد جذب حاج صفی و رضاییان نیفتاده است

حسن آذرنیا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی 2 - 2 تیم تراکتورسازی تبریز مقابل سپاهان اصفهان در هفته پنجم لیگ برتر گفت: همان طور که قبلاً هم گفته بودم، تیم ما روز به روز بهتر و هماهنگ تر می گردد. پس از بازی هفته ششم مقابل ماشین سازی هم مسابقات 20 روز تعطیل خواهد شد و به نظرم بعد از این تعطیلی و برطرف نواقص، هواداران تیمی متفاوت خواهند دید.

وی ادامه داد: تیم ما مقابل سپاهان عملکرد خیلی خوبی داشت، خصوصاً در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم، اما متأسفانه چند موقعیت خوب مان تبدیل به گل نشد. به هر حال تیم ما روند رو به رشد خود را ادامه می دهد و ما از این بابت بسیار خوشحال هستیم. به امید خدا امیدواریم در هفته های آینده با کسب نتایج مطلوب رضایت هواداران و مدیران باشگاه را هم جلب کنیم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی درباره اینکه چقدر به موفقیت این تیم در سرانجام فصل امیدوار است، گفت: پیش بینی در فوتبال منطقی نیست، اما تراکتورسازی برای کسب رتبه بالا بسته گردیده است. ابزار موفقیت تیم برای حضور در بالای آماده است و ما هم کوشش می کنیم به عنوان تیم پشتیبان، حمایت لازم را انجام دهیم تا بچه ها بتوانند به اهداف باشگاه در فصل جاری دست پیدا نمایند.

آذرنیا در مورد شایعاتی که در خصوص جذب رامین رضاییان و احسان حاج صفی مطرح گردیده است، گفت: حقیقتاً فعلاً خبر خاصی نیست. ما قصد داریم تا یک مدافع جذب کنیم، اما هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. در باشگاه تراکتورسازی گروه خاصی مسئول مذاکرات هستند اما فعلاً اتفاق خاصی نیفتاده است. همانطور که گفتم ما به دنبال جذب یک مدافع هستیم و با توجه به جذب پُر شدن لیست بازیکنان خارجی مان، باید یک مدافع داخلی جذب کنیم، اما فعلا هیچ چیز تعیین نیست.

آیا یوکیا سوگیتا بازیکن ژاپنی تراکتورسازی به عنوان سهمیه بازیکن خارجی برای این تیم محسوب می گردد یا خیر؟ وی در واکنش به این پرسش گفت: قانون خواهر خواندگی فدراسیون های ایران و ژاپن سه ساله بوده و اکنون به سرانجام رسیده است. با توجه به این موضوع این بازیکن ژاپنی به عنوان سهمیه بازیکن خارجی در لیست تراکتورسازی حضور دارد و لیست ما هم پر گردیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آذرنیا: تراکتورسازی برای رتبه های بالای جدول بسته گردیده است، اتفاق خاصی در مورد جذب حاج صفی و رضاییان نیفتاده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذرنیا: تراکتورسازی برای رتبه های بالای جدول بسته گردیده است، اتفاق خاصی در مورد جذب حاج صفی و رضاییان نیفتاده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید