آشنایی با High Park تورنتو کانادا

High Park یک فضای سبز عظیم با باغ های غرق شده ، باغ های سبد دار آویزان ، مسیرهای پیاده روی طبیعت ، استخرهای طبیعی و نهرها است. املاک کشور 165 هکتاری ، در اصل متعلق به هاواردز ، در سال 1873 به شهر تورنتو انجام شد. این عمل با این تصور پیش آمد که پارک باید باقی بماند "برای استفاده رایگان ، بهره و لذت بردن از شهروندان تورنتو و. "پارک عالی" نامیده می گردد.

آشنایی با High Park تورنتو کانادا

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

در این پارک باغ وحش High Park قرار گرفته است که در آنجا تعدادی از حیوانات از جمله بیسون قرار گرفته است. گوزن شمالی؛ للماها؛ دیواراب؛ و معروف Capybara ، بونی و کلاید معروف تورنتو ، که از محاصره خود فرار نموده و به سرعت به شهرت رسیدند ، بسترهای رسانه های اجتماعی خود را در سال 2016 توسعه دادند.

از دیگر کارهایی که می توانید انجام دهید و مناطق دیدنی در پارک شامل استخرهای شنا و تخت خواب ، زمین بازی ، مناطق پیک نیک و یک تور قطار منظره است. این زمین ها همچنین شامل باغ های تفریحی قرن نوزدهم ، خانه مربیان و آرامگاه هاواردز است.

سالانه ، شرکت کانادایی استیج در ماه های ژوئیه و آگوست معروف به "شکسپیر در پارک عالی" در سالن های تئاتر روباز در پارک اجرا می نماید.

انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 16 مهر 1398 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 408

به "آشنایی با High Park تورنتو کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با High Park تورنتو کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید