امارات آماده جام ملت ها ، پای دانش آموزان و زنان هم به میان آمد

به گزارش بالیو، در حال حاضر بیش از 75 هزار جوان مشغول تحصیل حضور دارند که در ابتکاری جالب وارد کمپین این- بازی- من است فدراسیون امارات و afc برای حضور در جام ملت ها شده اند.

امارات آماده جام ملت ها ، پای دانش آموزان و زنان هم به میان آمد

به گزارش خبرنگاران ،در فاصله 48 روز تا آغاز رسمی بزرگ ترین تورنمنت ملی فوتبال در قاره کهن میزبان جام 2019 به صورت رسمی از آمادگی خود برای بالا بردن هیجان در آسیا اطلاع داد.

پنج ژانویه 2019 (15 دی ماه 97) جام ملت های آسیا 2019 با جدال تیم های امارات و بحرین در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی آغاز می گردد. تورنمنتی که بعد از 23 سال دوباره به میزبانی کشور شیخ نشین و متمول حاشیه خلیج فارس برگزار خواهد شد تا تب فوتبال در این منطقه به بالاترین حد خود برسد.

در فاصله 48 روز تا آغاز رقابت ها حامد عالانی سخنگوی کمیته برگزاری و ساماندهی رقابت ها در فدارسیون فوتبال امارات گفت: این بزرگ ترین رویداد ورزشی است که امارات تاکنون میزبانی نموده بنا براین برنامه ریزی های لازم انجام شده تا به نحو احسن مسابقات برگزار گردد.انرژی و شور فراوانی از جوامع مختلف برای همکاری دریافت شده است که این موضوع به نوبه خود بر تصمیم ما برای این که ورزشگاه ها پر از تماشاگر و تسهیلات و پشتیبانی های لازم گردد، را بالا برده است.

او در ادامه از فوتبالدوستان و مردم امارات درخواست کرد تا به ورزشگاه ها بیایند و سکوها را پرنمایند چون در حال حاضر این موضوع بزرگ ترین دغدغه برگزاری عالی جام ملت ها است.از مردم امارات می خواهم در هر مسابقه ای می توانند خود را به ورزشگاه ها برسانند و حمایت شان را از فوتبال نشان بدهند. این حرکت آنها می تواند نشان بدهد که در هر کجایی حامی و پشت سر کشور امارات هستند.

در یکی از اقدامات جالب فدراسیون فوتبال امارات در کوشش است تا پای مدارس و موسسات آموزشی این کشور را به جام ملت ها باز کند چون در حال حاضر بیش از 75 هزار جوان مشغول تحصیل حضور دارند که در ابتکاری جالب وارد کمپین این- بازی- من است فدراسیون امارات و afc برای حضور در جام ملت ها شده اند. محصلین و دانش آموزانی که از یک ماه قبل به صورت مستمر در برنامه ها و چالش های فرهنگی آموزشی فوتبال در پی آشنایی با فرهنگ 24 تیم حاضر در تورنمنت هستند.

علاوه بر دانش آموزان روسای فوتبال امارات با تاکید کنفدارسیون فوتبال آسیا پای زنان را نیز به این کمپین بازکردند تا آنها نیز مشارکت گسترده ای در جام ملت ها داشته باشند. این اتفاق باعث می گردد تا الهام بخشی در فعالیت های ورزشی از جمله فوتبال در قشر بانوان در منطقه خاورمیانه نیز بیشتر از همیشه به چشم بیاید.

برنامه بزرگترین مدارس امارات متحده عربی بیش از 75 هزار جوان را با یک برنامه جذاب شامل چالش های آموزشی فوتبال، معرفی آنها به فرهنگ 24 کشور آسیایی اعزامی و الهام بخشیدن به دانش آموزان برای حمایت از خود در سراسر مسابقات رسیده است.وینسور جان داتو دبیرکل afc با تایید این برنامه ها در امارات و اعلام حمایت کنفدارسیون گفت:در سرتاسر قاره همه نگاه ها و تمرکز روی امارات و میزبانی از جام ملت های آسیا دوخته شده است.حس هیجان انگیز و غیرقابل انکار برای دیدن تورنمنتی پرشور که می توانداعتبار فوتبال آسیا را بالا ببرد.

فدراسیون فوتبال امارات با اعلام آمادگی کامل برای میزبانی جام ملت ها مدعی شد در مدت چهار هفته برگزاری این تورنمنت بیش از 4 هزار فرصت شغلی برای مردم این کشور فراهم می گردد و پای صدها هزار طرفدار و توریست را نیز به این کشور شیخ نشین حاشیه خلیج فارس باز می نماید چون برای اولین بار جام ملت ها با 24 کشور برگزار می گردد و این یعنی دخالت بیشتر مردم قاره کهن در رشته فوتبال.

لازم به ذکر است در راستای شعار آسیا را گردهم بیاوریم ساختار بلیت فروشی مقرون به صرفه طراحی شده که قیمت آن از 25 دینار امارات (تقریبا 6.8 دلار آمریکا) آغاز می گردد.این مساله به افراد بسیاری – از میلیون ها آسیایی که در امارات متحده عربی زندگی می نمایند گرفته تا میلیارد ها نفر در فاصله پرواز چهار ساعته تا این کشور – امکان می دهد از هیجان فوتبال زنده در سطح جهانی لذت ببرند.

هفدهمین دوره مسابقات معتبر آسیا در هشت ورزشگاه کلاس جهانی در ابوظبی، العین، دبی و شارجه برگزار خواهد شد و وعده حضور طرفداران بیشتری را در بزرگترین رویداد ورزشی که تا کنون در این منطقه برگزار شده، می دهد.

3-670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 105

به "امارات آماده جام ملت ها ، پای دانش آموزان و زنان هم به میان آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امارات آماده جام ملت ها ، پای دانش آموزان و زنان هم به میان آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید