باشگاه پرسپولیس با دو شکایت اتفاقات اصفهان را پیگیری می نماید

به گزارش بالیو، باشگاه پرسپولیس با طرح دو شکایت حمله به اتوبوس حامل سرخپوشان با نارنجک های دست ساز در اصفهان را پیگیری می نماید.

باشگاه پرسپولیس با دو شکایت اتفاقات اصفهان را پیگیری می نماید

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ عطر مردانه بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به پیگیری و سوالات طرفداران به اطلاع می رساند؛ این باشگاه با طرح دو شکایت، در حال پیگیری حمله به اتوبوس حامل سرخپوشان با نارنجک های دست ساز در اصفهان است.

تیم فوتبال پرسپولیس در دو سفر اخیر خود به شهر اصفهان و در جریان عزیمت به استادیوم محل برگزاری مسابقات با مزاحمت و حمله بعضی افراد روبه رو شد. در خصوص اول این اقدامات باعث تاخیر پرسپولیس در رسیدن به استادیوم برای بازی با سپاهان و التهاب بین اعضای تیم، قبل از آغاز مسابقه شد. برای بازی با ذوب آهن هم حمله، رویکرد خشن تری به خود گرفت. با توجه به خطرناک بودن نوع حمله، موضوع به طور جدی از سوی باشگاه در حال پیگیری است.

بر این اساس با توجه به اینکه این اتفاق امنیت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس و مردم عادی را به خطر انداخت، باشگاه پرسپولیس در وهله اول، شکایتی را برای فدراسیون فوتبال جهت رسیدگی در ارکان قضایی آن تنظیم و ارسال نموده است و شکایت دوم هم در شعبه یک بازپرسی فلاورجان اصفهان و از دو فردی انجام شد که از سوی نیروی انتظامی، به اسم مسببان حادثه، شناسایی و دستگیر شده اند.

اخبار کامل پیگیری این پرونده و آرا و نتایج آن به صورت شفاف و فوری از سوی ارگان های خبری رسمی باشگاه پرسپولیس به اطلاع اهالی فوتبال می رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1848

به "باشگاه پرسپولیس با دو شکایت اتفاقات اصفهان را پیگیری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس با دو شکایت اتفاقات اصفهان را پیگیری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید