دست آوردهای جنجالی سفر رویانیان به ایتالیا

به گزارش بالیو، روزنامه خراسان/فارس: سفر سردار رویانیان به ایتالیا بدون حرف و حدیث نبود. بعضی از سایت ها و روزنامه ها از موفقیت آمیز بودن این سفر خبر دادند و بعضی دیگر نوشتند رویانیان در ایتالیا سرگردان شده و سفرش هیچ حاصلی نداشته است اما عصر چهارشنبه بود که مدیرعامل پرسپولیس با یک مصاحبه همه را شوکه کرد: به مسئولان ایتالیایی و باشگاه میلان پیشنهاد دادم دیدار سوپرجام ایتالیا را در تهران برگزار نمایند!

دست آوردهای جنجالی سفر رویانیان به ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

این اظهارنظر درست 20 ساعت بعد از مرگ یک طرفدار استقلال در رشت جالب توجه بود. طبعا ادعای رویانیان می تواند در حد یک تعارف باشد اما به هر حال ادعای کوچکی نیست. آنچه مسلم است این که اگر قرار به انجام این بازی در تهران باشد باید در استادیوم آزادی برگزار گردد اما آیا این استادیوم، استادیوم مناسبی برای برگزاری سوپرجام ایتالیا هست و امکانات لازم را دارد؟

اگر در روزهای بارانی سری به تونل های این استادیوم بزنید می بینید که آب از سقف ها می چکد و احتیاج به ترمیم دارد. سال ها قبل (شاید 15 سال قبل) می گفتند طبقه دوم استادیوم ایمنی لازم را ندارد و به همین خاطر تماشاگران در 15، 20 سکوی اول طبقه دوم نمی نشستند. امروز حتی بعضی از جایگاه های آزادی دچار مشکل است. از همه این ها که بگذریم باید بگوییم اگر قرار باشد سوپرجام ایتالیا (مثلا بین یوونتوس و میلان) در آزادی برگزار گردد حتما عده ای از تماشاگران آن ها به تهران می آیند و در بین آن ها بانوان هم خواهند بود.

حال سوال این جاست که آیا ما آمادگی لازم را برای پذیرایی حداقل 10، 15 هزار ایتالیایی (از جمله بانوان) داریم؟ اگر قرار به حرف زدن و وعده دادن باشد که ما می توانیم جام جهانی را هم برگزار کنیم اما مسلما پذیرایی از یک یا چند تیم به سادگی نیست و از طرفی بعید است ایتالیایی ها حاضر شوند فینال سوپرجامشان را در قاره آسیا و در ایران برگزار نمایند.

رویانیان البته در مصاحبه اش شوک دیگری هم داد و گفت چون 2، 3 بازیکن علیه ژوزه مصاحبه نموده اند او می ماند! در عین حال بعضی از سایت ها خبر از مذاکره دوباره با مصطفی دنیزلی دادند این در حالی بود که هجمه شدیدی از سوی قدیمی های پرسپولیس علیه ژوزه به راه افتاده بود و اکثر آن ها خواهان برکناری مربی پرتغالی شدند. به هر حال سفرهای اروپایی رویانیان در حالی انجام شد که پرسپولیس به تراکتورسازی هم باخت و در مکان دوازدهم جدول نهاده شد. حالا سوال این جاست که آیا با کارهای رویانیان و مثلا رفتن او به باشگاه میلان، پرسپولیس در نیم فصل دوم اوج می گیرد؟! آیا وقت آن نرسیده که مدیرعامل پرسپولیس به جای کارهای جانبی به وضعیت تیمی رسیدگی کند که میلیاردها تومان هزینه نموده و توفیقی کسب ننموده است؟!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ایتالیایی ها دو سه بازیکن ما را می خواهند که مذاکره های ابتدایی نیز صورت گرفته است.

محمد رویانیان که در آلمان به سر می برد در گفت و گو با بخش خبری 18:45 شبکه 3 گفت: امشب راهی تهران می شوم. جلسات خوبی با مسئولان آث میلان داشتم.

از استادیوم جدید یونتوس هم بازدید کردم و با سازندگانش جلسه ای داشتیم تا همکاری هایی در ایران داشته باشیم. ایتالیایی ها دو سه بازیکن پرسپولیس را هم می خواهند که مذاکره های اولیه در این زمینه انجام شد.

وی ادامه داد: در فرانکفورت آلمان نیز قراردادی امضا کردیم که نماینده انحصاری باشگاه پرسپولیس در این شهر آلمان راه اندازی گردد. طرفداران پرسپولیس در آلمان به ما خیلی لطف داشتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت مانوئل ژوزه گفت: دوشنبه کمیته فنی باشگاه در خصوص این سرمربی تصمیم گیری می نماید. او باید جوابگوی نتایج نیم فصل اول تیم باشد. کمیته فنی در گذشته نیز جلسه داشت و قرارمان این بود که تا نیم فصل صبر کنیم و بعد مسایل فنی را ارزیابی کنیم و اکنون نیز به قول خودمان عمل نموده ایم.

رویانیان در خصوص گزینه های سرمربیگری پرسپولیس که در رسانه ها مطرح می شوند گفت: گزینه ها زیادی مطرح می شوند اما در حال حاضر اسمی نمی بریم زیرا هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

وی در خصوص جذب بازیکنان جدید برای پرسپولیس و فهرست مازاد گفت: 4 - 5 بازیکن در فهرست مازاد هستند که با آنها صحبت هم شده است. یک هافبک کناری هم جذب می کنیم که با یک بازیکن خارجی و یک بازیکن ایرانی در این پست در حال مذاکره هستیم.

منبع: برترین ها
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 291

به "دست آوردهای جنجالی سفر رویانیان به ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دست آوردهای جنجالی سفر رویانیان به ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید