دکوراسیون آپارتمان کوچک تکخوابه با طراحی مدرن و بسیار شیک

به گزارش بالیو، اولین چیزی که در طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک تکخوابه اهمیت دارد حفظ کردن فضا برای قسمت های مهم خانه است. یکی از روش های موثر برای استفاده بصرفه از فضا قرار دادن اتاق خواب در فضای عمودی خانه است. آپارتمانی که در این مطلب قصد معرفی آنرا داریم از همین روش استفاده نموده و با قراردن اتاق خواب در طبقه ای جداگانه فضای بسیار زیادی را آزاد نموده است.

دکوراسیون آپارتمان کوچک تکخوابه با طراحی مدرن و بسیار شیک

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

با قرار دادن یک طبقه اضافه در خانه، تمامی فضای نشیمن و پذیرایی گسترش پیدا خواهد نمود، بعلاوه از قسمت زیرین این طبقه اضافه می توانید بعنوان کمد لباس و کابینت های ذخیره سازی لوازم نیز بهره ببرید. نباید فراموش کنید که استراحت در چنین اتاق خوابی بی نهایت لذت بخش خواهد بود چرا که با ایجاد یک فضای بسته، تاریک و راحت، اتاق خوابی دنج و گرم و نرم درست می گردد.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، در طراحی داخلی آپارتمان تمرکز زیادی بروی استفاده از نور طبیعی شده است تا فضای خانه همواره پرنور و دلباز جلوه کند. مساحت این اپارتمان با فقط 24 متر مربع در زمره کوچکترین آپارتمان ها برای زندگی قرار می گیرد اما استفاده هوشمندانه از فضاها باعث شده مساحتی که شاید به اندازه یک اتاق خواب باشد، تبدیل به یک خانه کامل و راحت با تمام ویژگی های لازم برای زندگی گردد. اتاق خواب این خانه از یک تخت خواب کینگ سایز بهره می برد که با هوشمندی پشت میله های چوبی پنهان شده است. این کار باعث می گردد همگی بروی اتاق نشیمن و آشپزخانه تمرکز نمایند و اتاق خواب از دید پنهان بماند. با این کار هم اتاق خواب مقداری دید داشته و از نور طبیعی استفاه می نماید باشد و هم با باز نشان دادن فضا باعث تنگ و گرفته شدن فضا نمی گردد.

دکوراسیون آپارتمان کوچک تکخوابه

منبع: اتاق
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1366

به "دکوراسیون آپارتمان کوچک تکخوابه با طراحی مدرن و بسیار شیک" امتیاز دهید

1 کاربر به "دکوراسیون آپارتمان کوچک تکخوابه با طراحی مدرن و بسیار شیک" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون آپارتمان کوچک تکخوابه با طراحی مدرن و بسیار شیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید