شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور 2019 حضور یافتند

به گزارش بالیو، نمایشگاه فیتور یکی از معتبرترین نمایشگاه های دنیاست که مدت برگزاری آن یک هفته الی 5 روز است.

شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور 2019 حضور یافتند

معاون جهانگردی و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل از حضور شرکت های ایرانی در سی و نهمین نمایشگاه جهانگردی فیتور اسپانیا 2019 اطلاع داد. هماهنگی و تشریح برنامه های نمایشگاه فیتور 2019 اسپانیا روز شنبه 15 دی 97 با حضور نمایندگان شرکت های حاضر در این نمایشگاه برگزار گردید. عبادرضا اسلامی معاون جهانگردی و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی در این نشست گفت:

این نمایشگاه سال جاری از 23 تا 27 ژانویه برابر با 3 تا 7 بهمن در شهر مادرید اسپانیا برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه فیتور یکی از معتبرترین و مهمترین نمایشگاه های جهانگردی در دنیاست، از حضور ایران با برنامه های متنوع در نمایشگاه فیتور در روز پنجشنبه 24 ژانویه با عنوان روز ایرانی، اطلاع داد. اسلامی گفت:

شرکت هایی که در نمایشگاه حضور خواهند داشت می توانند برنامه های پیشنهادی خود را برای روز ایرانی به مسئولان کانون اعلام نمایند، سال جاری سالن 2 نمایشگاه فیتور به حوزه خاورمیانه اختصاص یافته است، بعلاوه براساس برنامه زمانبندی اعلام شده این نمایشگاه به مدت 5 روز برگزار می گردد، روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و آدینه سه روز تخصصی نمایشگاه است و دو روز شنبه و یکشنبه برای بازدید عمومی در نظر گرفته شده است.

وی شرکت نمایندگان در این نمایشگاه را آژانس های مسافرتی، عمده فروشان تورگردان، دارندگان هتل ها و اقامتگاه ها و فعالان حوزه جهانگردی دانست و در خصوص عناوین نمایشگاه، به موضوعاتی چون موضوعات مرتبط با حوزه جهانگردی از جمله جهانگردی سلامت، جشنواره ها، استفاده از تکنولوژی در حوزه جهانگردی، نحوه انتقال دانش و فناوری از کشورهای لیدر حوزه جهانگردی و فیلم ها و مدیاها در جذب جهانگرد در این نمایشگاه اشاره نمود.

معاون جهانگردی و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی گفت:

با توجه به اینکه سال جاری بخش خاورمیانه جدا شده و اولین سالن نمایشگاه که سالن 2 است به این حوزه اختصاص یافته است، غرفه ایران با 53 متر افزایش اولین غرفه در سالن 2 است که در ابعاد 21*17 مترمربع برپا شده است، غرفه سال جاری ایران در نمایشگاه فیتور از لحاظ مکان و موقعیت ارتقا یافته است.

وی افتتاح غرفه ایران به وسیله سفیر ایران در اسپانیا، اجرای موسیقی سنتی ایران در طول برگزاری نمایشگاه، پذیرایی با سوغات و چای ایرانی، برگزاری ورک شاپ های ایرانی در سالن اختصاصی، برگزاری نشست های تخصصی، عرضه صنایع دستی و سوغات ایرانی و نمایش لباس های سنتی ایرانی در طول برگزاری نمایشگاه را از جمله برنامه های پیش بینی شده از سوی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی معرفی کرد.

معاون جهانگردی و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی، رونمایی از کتاب راهنمای ایران، رونمایی از پورتال جهانگردی ایرانی، اجرای موسیقی سنتی، ارائه بسته های سرمایه گذاری ایران، سخنرانی سفیر و سخنرانی یکی از مسئولان سازمان میراث فرهنگی برای برنامه روز ایرانی از دیگر برنامه های ارائه شده در نمایشگاه دانست. وی بعلاوه به گروه موسیقی نوای ایران با همکاری وزارت ارشاد برای حضور در نمایشگاه فیتور اسپانیا 2019 اشاره نمود که این گروه در تمام روزهای نمایشگاه به اجرای موسیقی ایرانی خواهند پرداخت. بعلاوه، مولاژ آرامگاه حافظ و گیت دروازه ملل در غرفه ایران در نمایگشاه فیتور ارائه می گردد.

منبع: کجارو / میراث آریا
انتشار: 22 اسفند 1400 بروزرسانی: 22 اسفند 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2113

به "شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور 2019 حضور یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های ایرانی در نمایشگاه فیتور 2019 حضور یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید