عکس ، درگیری در کشتی جام تختی ، حمله برادر و مربی به داوران

به گزارش بالیو، پس از شکست محمدرضا گرایی کشتی گیر شیرازی تیم ملی مقابل امین کاویانی نژاد، مربی و یکی از برادران این کشتی گیر حرکات ناشایستی را به نشانه اعتراض به داوری نشان دادند.

عکس ، درگیری در کشتی جام تختی ، حمله برادر و مربی به داوران

به گزارش بالیو به نقل از فارس، یکی از حواشی تلخ رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در ملاقات وزن 72 کیلوگرم بین محمدرضا گرایی و امین کاویانی نژاد رقم خورد.

در حالی که گرایی از حریف عقب بود در یک لحظه پشت حریف را به تشک چسباند اما داوران اعتقادی به ضربه فنی نداشتند و دستور برپا دادند و مربیان گرایی اقدام به چلنج نکردند اما با سوت سرانجام مبارزه مربی این کشتی گیر و حسین گرایی برادر وی با حرکات ناشایست روی تشک آمدند و به سمت داوران هجوم بردند.

رحیم گیوی مربی این کشتی گیر و حسین گرایی برادر این کشتی گیر با اعتراض به رای داوری روی تشک کشتی آمدند و ضمن درگیر شدن اعتراض شدیدی به داوران داشتند که در ادامه موضوع به بیرون تشک کشیده شد.

بعضی از علاقه مندان و مسئولین شیرازی نیز برای آرام کردن جو سالن کوشش کردند و در نهایت با راهی کردن برادران گرایی و وابستگان این کشتی گیر به بیرون سالن غائله ختم شد.

حسن رنگرز مدیر تیم های ملی نیز با دخالت و صحبت هایی که با برادران گرایی و مربی آنها داشت کوشش کرد تا جو آرام گردد.

محمدعلی گرایی برادر بزرگتر محمدرضا نیز که در رقابت های جهانی 2019 با کسب مدال برنز سهمیه المپیک 2020 را به دست آورد نیز از نحوه داوری به شدت ناراحت بود و اعتقاد داشت برادرش حریف را ضربه فنی نموده بود.

تمام این درگیری ها در حضور محمد بنا سرمربی تیم ملی، نماینده اتحادیه جهانی کشتی، نماینده کمیته انضباطی فدراسیون صورت گرفت.

  • کشتی آزاد بین المللی ایتالیا؛ محمدیان و زارع به مدال طلا دست یافتند
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 832

به "عکس ، درگیری در کشتی جام تختی ، حمله برادر و مربی به داوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، درگیری در کشتی جام تختی ، حمله برادر و مربی به داوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید