تور ارزان دبی: متقاضیان اعزام به اکسپو 2020 دبی مراقب کلاه برداران باشند

به گزارش بالیو، درحالی که مسئولیت اعزام هیات های تجاری به رویداد جهانی اکسپو دبی صرفاً بر عهده اتاق ایران بوده و متولی آن هم اتاق مشترک ایران و امارات است، اما بااین حال هم زمان با نزدیک شدن به 20 اکتبر (28 مهرماه) و موعد برگزاری نمایشگاه اکسپو 2020 دبی بعضی از شرکت ها در حال ثبت نام از متقاضیان برای اعزام هیات تجاری به این رویداد جهانی هستند. این در حالی است که فرشید فرزانگان مسئول کمیته اکسپو اتاق ایران و رئیس اتاق مشترک ایران و امارات به اسم تنها متولی اعزام هیات های تجاری به این رویداد جهانی هشدار داده نه تنها در ثبت نام های خارج از راستا اتاق ایران برای حضور در این رویداد اهداف تجاری مستتر نخواهد بود بلکه حضور این شرکت ها از این طریق همسو با برنامه های پاویون ایران هم نخواهد بود.

تور ارزان دبی: متقاضیان اعزام به اکسپو 2020 دبی مراقب کلاه برداران باشند

با تور ارزان دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

به همین دلیل فرزانگان به شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گوشزد نموده عواقب نارضایتی های احتمالی در این خصوص متوجه اتاق مشترک و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران خواهد بود.

آملی، مدیر روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران هم در واکنش به این ثبت نام های خارج از جهت اتاق مشترک ایران و امارات تأکید نموده است: باید فضا برای افراد سوءاستفاده گر از اکسپو دبی بسته گردد و کار در جهت صحیح خود جلو برود. او گفته شرکت نمایشگاه های بین المللی به زودی اقدامات لازم در این خصوص را انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است هم زمان با برگزاری رویداد اکسپو 2020 دبی، ستاد ملی اکسپو و بیانیه شرکت سهامی نمایشگاه ها، مسئولیت اعزام هیئت های تجاری به رویداد جهانی اکسپو دبی را بر عهده اتاق ایران گذاشته و متولی انجام آن را اتاق مشترک ایران و امارات معرفی نموده است. به همین دلیل اتاق مشترک ایران و امارات جلسات متعددی با معاونت توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت و اتاق های استانی جهت برنامه ریزی مدون با همکاری مجریان مورد تأیید سازمان توسعه تجارت انجام داده است تا حمایت های لازم از سوی این سازمان به عمل آید.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1935

به "تور ارزان دبی: متقاضیان اعزام به اکسپو 2020 دبی مراقب کلاه برداران باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان دبی: متقاضیان اعزام به اکسپو 2020 دبی مراقب کلاه برداران باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید