محمدرضا خلعتبری: قبول ندارم که داوری ها به سود پرسپولیس است، من و رحمتی دوست هستیم و برای هم کری نخواندیم

به گزارش بالیو، محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: همه تیم ها از اشتباهات داوری سود یا ضرر می نمایند و این را که می گویند داوری ها به سود پرسپولیس است، قبول ندارم.

محمدرضا خلعتبری: قبول ندارم که داوری ها به سود پرسپولیس است، من و رحمتی دوست هستیم و برای هم کری نخواندیم

محمدرضا خلعتبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بالیو در مورد تساوی تیمش برابر استقلال گفت: ما برای دریافت سه امتیاز به تهران آمده بودیم و در نیمه اول نمایش خوبی داشتیم، ولی در نیمه دوم نتوانستیم خواسته های گل محمدی را در زمین مسابقه پیاده کنیم. هر دو تیم برای گل زدن موقعیت هایی داشتند، ولی در نهایت بازی مساوی شد. این نتیجه برای ما بد نبود، چون در تهران از تیم خوبی مثل استقلال یک امتیاز گرفتیم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان در رابطه با اینکه آیا قبل از بازی برای مهدی رحمتی کری خوانده بود یا خیر، تأکید کرد: خیر، من و رحمتی دوست هستیم. البته در این بازی می توانستم روی یک ضربه ایستگاهی گل بزنم که متأسفانه ضربه ام گل نشد.

وی در واکنش به ادعای استقلالی ها در خصوص اینکه داور مانع از برد آنها شد، خاطر نشان کرد: من این حرف را قبول ندارم. در دقیقه 11 باید استقلال 10 نفره می شد، چون بازیکن ما در موقعیت تک به تک قرار داشت، ولی دانشگر روی او خطا کرد. اگر این بازیکن اخراج می شد، قطعاً روند مسابقه تغییر می کرد. البته داور در مجموع عملکرد خوبی داشت و گل استقلال هم توسط یاری داور مردود اعلام شد.

خلعتبری در مورد اینکه برخی تیم ها از جمله استقلال معتقدند که داوری ها به سود پرسپولیس است، توضیح داد: من اصلاً این حرف را قبول ندارم که داوری ها به سود پرسپولیس است. مگر می توان با یک بازی این طور قضاوت کرد؟ مگر می توان به راحتی از علیرضا فغانی انتقاد کرد؟ بزرگ ترین داورهای جهان هم اشتباه می نمایند و هر تیمی ممکن است از داوری سود یا ضرر کند. من معتقدم این اعتراض ها هیچ یاریی به داوری نمی کند. داوران ما شریف هستند و باید به آنها آرامش بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 123

به "محمدرضا خلعتبری: قبول ندارم که داوری ها به سود پرسپولیس است، من و رحمتی دوست هستیم و برای هم کری نخواندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا خلعتبری: قبول ندارم که داوری ها به سود پرسپولیس است، من و رحمتی دوست هستیم و برای هم کری نخواندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید