مقاله: بالاخره برج سی ان (CN Tower) پس از ماه ها تعطیلی بازگشایی شد

به گزارش بالیو، در مرحله اول طبقات تماشای چشم انداز برج CN و بعلاوه قسمت قدم زنی در روی لبه باز شده و رستوران چرخان آن از هفته آینده باز می گردد.

مقاله: بالاخره برج سی ان (CN Tower) پس از ماه ها تعطیلی بازگشایی شد

زمانی که سوار آسانسور تمام شیشه ای برج سی ان شدید تا به بالای برج بروید، می توانید از نماهای شگفت انگیز شهر لذت ببرید و در روزهای آفتابی و صاف تا 160 کیلومتری شهر تونتو که شامل طول دریاچه تا آبشار نیگارا و راچستر نیویورک را تماشا کنید. برای صرف غذا بعد از بازگشایی در هفته آینده، می توان یکی از سه رستوران برج را برگزید که رستوران گردان 360 هم یکی از آن ها خواهد بود. می توانید روی زمین شیشه ای این قسمت راه بروید، بنشینید، دراز بکشیده و یا حتی بپرید! لازم به ذکر است که بدانید این شیشه های نشکن هستند و خیالتان بابت امنیت شیشه هایی که بر روی آن قرار است راه بروید حسابی جمع باشد. یکی از کارهای هیجان انگیز در برج سی ان، آزمودن محدوده اعصابتان با راه رفتن روی لبه با دست آزاد دور قسمت بالایی برج خواهد بود.

این تفریح هیجان انگیز که به مرتفع ترین پیاده روی دست آزاد در بالای برج سی ان در تورنتو مشهور است از یک لبه 1/5 متری به دور قسمت اصلی برج تشکیل شده است. کسانی که برای بازدید از این بخش از برج میروند، می بایست در گروه های 6 نفره در حالی که در بالای این برج حرکت می کنید، شما با وسایل ایمنی لازم حمایت می شود و به هیچ وجه نیازی به نگرانی نمی باشد. تورهای سرگرم کننده بر روی این برج همراه با یک راهنمای آموزش دیده همراه است و پیاده روی بر روی آن تقریبا نیم ساعت طول خواهد کشید، البته قسمت های دیگری هم شامل این گردش می شود که جمعاً 1/5 ساعت زمان خواهند گرفت. در طول پیاده روی شما می توانید به عقب متمایل شوید و چیزی جز هوای آزاد بین خودتان و شهر احساس نکنید. فراموش نکنید که همراه خودتان یک دوبین عکاسی داشته باشید و عکسی را به یادگار از زمانی که در حال پیاده روی بر روی مرتفع ترین پیاده راه جهان بگیرید.

منبع مقاله: بالاخره برج سی ان (CN Tower) پس از ماه ها تعطیلی بازگشایی شد

انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1861

به "مقاله: بالاخره برج سی ان (CN Tower) پس از ماه ها تعطیلی بازگشایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بالاخره برج سی ان (CN Tower) پس از ماه ها تعطیلی بازگشایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید