پرتاب بمب دست ساز در فرودگاه شانگهای چین؛ 4 زخمی

به گزارش بالیو، در فرودگاه بین المللی شهر شانگهای چین صبح دیروز انفجاری اتفاق افتاده که ناشی از پرتاب یک بمب دست ساز از سوی فردی بوده که بعدا دست به خودکشی زده است و در این حادثه چهار نفر مجروح شده اند.

پرتاب بمب دست ساز در فرودگاه شانگهای چین؛ 4 زخمی

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

دولت محلی در شهر شانگهای در بیانیه ای در مورد این حادثه بیان کرد، یک مرد ناشناس، یک و یا چند بطری نوشیدنی را که در آن ها مواد منفجره جاسازی نموده بود از کوله پشتی اش در فرودگاه بین المللی پودونگ شهر شانگهای بیرون آورده و یکی از آن ها را به سمت پیشخوان تحویل مدارک و بار در ترمینال شماره دو این فرودگاه پرتاب نموده است.

بر اساس این بیانیه این فرد بعد از آن سعی کرد خودکشی کند و چاقویی را بیرون آورده و گردنش را مجروح کرد و در حال حاضر در بیمارستان بستری است و حال وخیمی دارد.

هنوز انگیزه این فرد از پرتاب این بمب دست ساز تعیین نشده است. این در حالی است که پیش از این نیز مواردی از اقدام به منفجرکردن بمب های دست ساز و یا ایجاد آتش سوزی به منظور انتقام دریافت، در چین اتفاق افتاده است.

بر اساس بیانیه مقامات شهر شانگهای انفجار این بمب دست ساز در فرودگاه بین المللی این شهر تنها چهار مجروح بر جای گذاشته که جراحتشان سطحی بوده است.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 480

به "پرتاب بمب دست ساز در فرودگاه شانگهای چین؛ 4 زخمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرتاب بمب دست ساز در فرودگاه شانگهای چین؛ 4 زخمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید