چرا یارانه معیشتی اسفند ماه واریز نشد؟

به گزارش بالیو، به گزارش خبرنگاران، دولت باید یارانه معیشتی بنزین اسفند ماه را امشب واریز می کرد که با توجه به تعطیل بودن امروز، واریز آن به شب گذشته موکول شد.

چرا یارانه معیشتی اسفند ماه واریز نشد؟

سازمان هدفمندسازی یارانه ها روز گذشته در اطلاعیه ای گفت که یارانه معیشتی این ماه ساعت 24 روز دوشنبه نهم اسفند ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

مبلغ یارانه معیشتی همچون ماه های گذشته برای خانواده های یک نفره 55 هزار تومان، خانواده های دو نفره 103 هزار تومان، خانواده های سه نفره 138 هزار تومان، خانواده های چهار نفره 172 هزار تومان و خانواده های پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان است.

در حالی که باید خانوارهای 60 میلیون نفر تا به حالا آخرین یارانه معیشی بنزین سال جاری خود را دریافت می کردند. اما برخی از یارانه بگیران از عدم واریز می گویند:

واسه من این ماه واریز نشد فکر کنم دارن قطع میکنن از هر لحاظ هم شرایط یارانه رو دارم

نه بهمن و نه اسفند یارانه معیشتی دریافت نکردم. البته باید بگم، برخی ماه ها واریز شده و بیشتر ماه ها اصلا هیچ پولی تحت عنوان یارانه معیشنی دریافت نکردم

باید باتمام کسانی که یارانه هرماه رومیگرفتن واریز میشد چرا هرجور دوست دارن اینا عمل میکنن حق مردمه این پول

واریز یارانه معیشتی ادامه دارد؟

عدم واریز یارانه ها برای گروهی از مردم در ماه های گذشته نیز تکرار شد.

پیگیری های قبلی خبرنگاران حاکی از این است که دستور پرداخت این یارانه به بانک های عامل داده می گردد. در واقع این یارانه به شماره حسابی از سرپرست خانوار واریز می گردد که برای دریافت یارانه ثبت شد.

در واقع بانک محل حساب یارانه بگیران وظیفه واریز یارانه را بر عهده دارد، به همین دلیل ممکن است که برخی از بانک ها این واریزی را با تاخیر انجام دهند. این تاخیر ممکن است امروز نیز ادامه داشته باشد و با آغاز کار رسمی بانک ها از چهارشنبه واریزی ها انجام گردد.

بنابراین مشمولان دریافت این یارانه باید تا انتها وقت کاری فردا نیز صبر نمایند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2219

به "چرا یارانه معیشتی اسفند ماه واریز نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا یارانه معیشتی اسفند ماه واریز نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید