7 ایده برای دکور خانه ، با این راهکارهای مقرون به صرفه به استقبال پاییز برویم

به گزارش بالیو، خنکی مطبوع صبحگاهی، بی رمقی اشعه های خورشید، بادهای خشک و درختان رو به زردی همه نوید رسیدن پادشاه فصل ها، پاییز را می دهند. با این ایده ها دکور خانه خود را پاییزی کنید.

7 ایده برای دکور خانه ، با این راهکارهای مقرون به صرفه به استقبال پاییز برویم

به گزارش خبرنگاران ، پاییز فصل عطرها و رنگ های مجذوب کننده است. از بوی خوش مرکبات گرفته تا نارنجی کدو حلوایی و سرخی انار؛ برای استقبال از این فصل زیبا می توانید مبلمان خانه را به شکلی راحت و گرم تغییر دهید؛ استفاده بیشتر از کوسن و رواندازهای سبک، فضای نشیمن را دلچسب تر خواهد نمود. از بافت های مخملی و کاموایی غافل نشوید.

روشن تر کردن فضا بسیار مهم است؛ به مرور، طول روز و طبیعتا نور محیط کم خواهد شد. استفاده از آباژور و چراغ های رومیزی فضایی پرانرژی به سالن منزل خواهند داد. نارنجی رنگ دوست داشتنی این فصل است. استفاده از اجزاء ساده و نارنجی رنگ در دکور خانه به راحتی می تواند گرما، شادی و انرژی مورد احتیاج شب های بلند و سرد این فصل را تامین کند.

کم کم به فکر استفاده از پرده های ضخیم بیفتید، عایق پنجره ها و درهای خانه را کنترل کنید و از عملکرد درست سیستم گرمایشی خانه مطمئن شوید. سرما به زودی از راه خواهد رسید.

از رایحه های پاییزی بهره ببرید؛ شمع، عود و اسانس هایی با نت گرم انتخابی مناسب برای دلچسب کردن فضای خانه هستند.

کمی از طبیعت را به خانه بیاورید. از نارنگی و انار، کدو و کاج، برگ های زرد و نارنجی چنارها برای طراحی کانتر یا میز جلوی مبل بهره ببرید.

خواندن شعر و داستان را وقتی مشغول نوشیدن یک دمنوش گرم هستید نباید فراموش کنید. به زودی ساعت فصلی تغییر خواهد نمود و شب ها طولانی تر خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1401 بروزرسانی: 18 شهریور 1401 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2260

به "7 ایده برای دکور خانه ، با این راهکارهای مقرون به صرفه به استقبال پاییز برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 ایده برای دکور خانه ، با این راهکارهای مقرون به صرفه به استقبال پاییز برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید