اولیایی:می خواهند بااظهار نظر درفوتبال برای خود نامی دست وپا نمایند

به گزارش بالیو، سید محمد کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگاران درباره بحث بازنشستگی مدیران و حضور در فدراسیون ها مطرح نمود: متاسفانه فضای جذاب و دلنشین فوتبال برای بسیاری از افراد محملی است جهت کسب شهرت و مطرح کردن خود. به ویژه امروز که فوتبال ملی موفقیت های زیادی را کسب نموده، بهترین فضا برای این دسته از افراد است. این غریبه های فوتبال می خواهند با مطرح کردن خود توسط فوتبال و بیان اظهار نظرهای غیرتخصصی نامی دست و پا نمایند.

اولیایی:می خواهند بااظهار نظر درفوتبال برای خود نامی دست وپا نمایند

وی ادامه داد: خطابم به این آقایان این است که دست از این رویه شان بردارند. قانون ضابط مخصوص به خود را دارد و قرار نیست همه پیرامون بازنشستگی افراد اظهار نظر نمایند. اگر فردی بازنشسته است توسط قانون موضوع اجرایی می گردد و قرار نیست افراد دیگری خارج از حوزه مسئولیت شان اظهار نظر غیرتخصصی نمایند. ما نباید به دست خود فوتبال را تعلیق کنیم. از برخی اظهارات کاملا متعجب و متاسفم.

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: امروز وظیفه داریم از نگاه سطحی خودداری کنیم و بر اساس منطق به بحث بپردازیم. بدون شک فدراسیون فوتبال قطعا عملکرد بسیار مثبتی داشته و این صحیح نیست که در آستانه یک رویداد بزرگ مثل جام ملت های آسیا اینطور مورد هجمه قرار بگیرد.

اولیایی گفت: پیشنهاد من به رئیس فراکسیون ورزش مجلس این است که در جلسه ای با حضور تاج دردهای او و در واقع زخم های دل او را بشنوند و بداند در آستانه جام ملت ها با دست خالی و با ارز غیردولتی دارد تیم ملی را مهیای حضور در این مسابقات می نماید. شخصا به تابش که می دانم دغدغه فوتبال را دارد پیشنهاد می دهم این جلسه را هر چه سریعتر برگزار کند تا مسائل واقعی فوتبال توسط مدیرانش مطرح گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 49

به "اولیایی:می خواهند بااظهار نظر درفوتبال برای خود نامی دست وپا نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولیایی:می خواهند بااظهار نظر درفوتبال برای خود نامی دست وپا نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید