ایسلند، امارات عربی متحده و سنگاپور؛ امن ترین کشورهای دنیا

به گزارش بالیو، طبق نظرسنجی های صورت گرفته، کشورهای ایسلند، امارات عربی متحده و سنگاپور به واسطه پایین ترین نرخ جرم و جنایت، جزو امن ترین کشورهای دنیا شناخته شده اند.

ایسلند، امارات عربی متحده و سنگاپور؛ امن ترین کشورهای دنیا

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

کشورهای ایسلند و امارات عربی متحده و سنگاپور، بر اساس یک گزارش جدید جزو امن ترین کشورهای جهان به شمار می روند. سایت ویچ تراول (Which? Travel)، لیستی از امن ترین کشورهای جهان را طبق نرخ جرائم خشونت آمیز و آمار صندوق جهانی اقتصاد تهیه نموده است که عبارتند از:

ایسلند

باوجودی که مسافران در سفر به ایسلند ممکن است با شرایط آب و هوایی نامساعد و چشم اندازهای خطرناک روبرو شوند، اما وقتی حرف از جرم و جنایت می گردد، ایسلند پایین ترین نرخ جرم در جهان را دارد و یک سفر امن را به مسافران هدیه می دهد.

امارات عربی متحده

امارات عربی متحده علاوه بر شهرهای پر زرق وبرق و مناظر بیابانی زیبا، همانند ایسلند پایین ترین نرخ جرم را دارد و مسافران می توانند در امنیت کامل از سفرشان لذت ببرند.

سنگاپور

سنگاپور رتبه دوم لیست امن ترین کشورهای جهان را به خود اختصاص داده است.

اسپانیا

کشور اسپانیا را به غذاهای معروف، نوشیدنی های گوارا و فرهنگ متنوعش می شناسند، البته می توان مقام سوم در لیست امن ترین کشورهای جهان را نیز به ویژگی های آن افزود. علاوه بر اسپانیا، کشورهای استرالیا، کانادا، ژاپن و مراکش نیز در رتبه سوم این لیست قرار دارند.

اگر جزو آن دسته از مسافرانی هستید که باز هم به دنبال شواهد و قراین بیشتر می گشت، می توانید این نتایج را با گزارش اخیر قانون و دستور جهانی 2018 (Global Law and Order) از موسسه گالوپ مقایسه کنید که طبق آن سنگاپور، امن ترین کشور جهان است و سپس نروژ، ایسلند و فنلاند در صندلی دوم قرار می گیرند. این رتبه بندی براساس نظر بیش از 150 هزار نفر از سراسر جهان است که درباره اینکه آیا هنگام پیاده روی شبانه به تنهایی احساس امنیت داشته اند یا خیر، آیا مورد آزار و حمله قرار گرفته اند و میزان اعتمادشان به پلیس محلی چقدر بوده است، نظر داده اند.

منبع: کجارو / lonelyplanet
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 575

به "ایسلند، امارات عربی متحده و سنگاپور؛ امن ترین کشورهای دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایسلند، امارات عربی متحده و سنگاپور؛ امن ترین کشورهای دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید