تیراندازی در ساختمان کنگره آمریکا

به گزارش بالیو، منابع خبری از حمله یک خودرو به حصار های امنیتی اطراف کنگره خبر دادند که در پی این حادثه دو افسر پلیس به شدت مجروح شده و به سوی راننده خودرو نیز تیراندازی شد.

تیراندازی در ساختمان کنگره آمریکا

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

خبرگزاری رویترز اطلاع داد که در پی تیراندازی در برابر کنگره، چند نفر مجروح شده اند.

رسانه های آمریکایی نیز گفته اند که در پی اقدام یک خودرو برای عبور از حصار های امنیتی اطراف کنگره، به سوی این خودرو تیراندازی شده است.

رسانه ها خبر می دهند که در این حادثه امنیتی دست کم به سوی 3 نفر در خارج از ساختمان کنگره و پس از اصابت خودرو به حصارها، تیراندازی شده است. همچنین دو پلیس نیز به دلیل برخورد این خودرو با آن ها مجروح شده اند.

تصاویر منتشر شده از اطراف کنگره، حاکی از حضور گسترده پلیس در اطراف آن است و به تمامی کسانی که در داخل کنگره قرار دارند گفته شده که در داخل بمانند و از پنجره ها فاصله بگیرند.

پلیس کنگره در صفحه توییتری خود نوشت که این خودرو در بخش شمالی کنگره به سوی حصار ها رانندگی نموده که طی آن دو افسر پلیس مجروح شده اند و فرد مظنون نیز دستگیر شده است.

پلیس کنگره در این پیغام اشاره ای به تیراندازی ننموده، اما نوشته است که هر سه نفر به بیمارستان منتقل شده اند.

خبرنگار سی ان ان گزارش داد که شاهد حضور آمبولانس ها و یک بالگرد در بیرون از ساختمان کنگره بوده و دیده که دست کم یک نفر با برانکارد منتقل شده است.

یک خبرنگار آمریکایی گفت که دو پلیس مجروح در این حادثه در شرایط بحرانی قرار داده و راننده خودرویی که به سوی این پلیس ها حمله نموده نیز هدف تیراندازی قرار گرفته است.

رسانه ها اعلام کردند که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پی وقوع این حادثه، با تیم امنیت ملی نشستی برگزار خواهد نمود.

منابع خبری آمریکایی گفته اند که به نظر می رسد حادثه حمله به حصار های کنگره و زیر دریافت دو افسر پلیس متعمدانه بوده است.

فاکس نیوز نیز اطلاع داد که فرد حمله کننده پس از زیر دریافت افسران پلیس با در دست داشتن چاقو از خودرو خارج شد و پس از آن به سوی این فرد تیراندازی شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1700

به "تیراندازی در ساختمان کنگره آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی در ساختمان کنگره آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید