خانواده آدامز 2؛ دوست داشتنی ترین شخصیت ها از بدترین تا برترین

به گزارش بالیو، انیمیشن خانوادگی خانواده آدامز 2 بار دیگر این خانواده ترسناک و بداخلاق را روی پرده سینما به تصویر کشید. این شخصیت های نمادین برای دهه ها در قلب هواداران جا داشته اند و این انیمیشن بعضی از آن ها را بازسازی می نماید و در عین حال، مواردی تازه به خطوط داستانی باقی کاراکترهای موجود می افزاید.

خانواده آدامز 2؛ دوست داشتنی ترین شخصیت ها از بدترین تا برترین

این فیلم به شخصیت ونزدی آدامز توجه ویژه ای دارد. او دارای شخصیتی خاص است که کلیت فیلم را شکل می دهد. با این حال، شخصیت های فرعی دیگر، از پاگزلی گرفته تا لرچ آوازه خوان و عمو فستر که تبدیل به اختاپوس می شود، لحظات خوشی را برای مخاطبان می آفرینند. هر یک از اعضای خانواده آدامز علی رغم ظاهر ترسناکشان واقعا دوست داشتنی هستند.

8. سایروس استرنج

سایروس استرنج که خود را به عنوان پدر بیولوژیکی ونزدی معرفی می کند، دانشمندی باهوش و سواستفاده گر است که هر کاری که ضروری است انجام می دهد تا به فرمول ونزدی که به او امکان اصلاح دی ان ای را می دهد، دست پیدا کند.

سایروس یک دانشمند شرور دروغگو است که می خواهد از این فناوری در جهت اهدافی پلید استفاده کند. او روی بچه ها آزمایش می کند، سعی می کند ونزدی را از خانواده اش دور کند و کوشش می کند تا به زور، دی ان ای خانواده آدامز را برخلاف میل آن ها تغییر دهد و به همین دلایل، منفورترین شخصیت اصلی فیلم است.

7. پاگزلی آدامز

سایر اعضای خانواده آدامز با مسئله هویت والدین ونزدی سر و کار دارند اما پاگزلی بیشتر فیلم را صرف لذت بردن از سفر جاده ای خود می کند. او در طی فیلم، از لبه آبشار نیاگارا می افتد و در گرند کنیون، مواد منفجره جاسازی می کند.

پاگزلی برخلاف سایر اعضای خانواده، کاراکتر عمیقی ندارد اما فردی سرگرم نماینده و جالب است. او بعلاوه قربانی بعضی از بدترین کارهای ونزدی در فیلم است. برای مثال، ونزدی سعی می کند او را با یک بالش خفه کند یا این که او را با یک عروسک وودو کنترل می کند.

6. پسرعمو ایت

پسرعمو ایت، خانواده آدامز را در سفر جاده ای آن ها همراهی نمی کند اما چند بار و در چندین صحنه به یاد ماندنی ظاهر می شود و در ساحل، مهمانی به پا می کند و کنسرتی با صدای اسنوپ داگ در خاتمه فیلم اجرا می کند.

او با لهجه مشخصی صحبت نمی کند اما رابطه ای صمیمانه با ونزدی دارد و او را متقاعد می کند تا با خودش صادق باشد و به او بیان می کند که خودش هم قبلا احساساتی مشابه داشته و حتی یک بار تمام بدنش را تراشیده است. او یک شخصیت جانبی سرگرم نماینده است که لحظات خوبی در فیلم می آفریند.

5. لرچ

پیشخدمت خانواده، لرچ، یک شخصیت فرعی عمدتا ساکت و بدون دخالت است اما چندین بار فرصت پیدا می کند تا بدرخشد و شخصیت خودش را نشان دهد. یک سوءتفاهم منجر به این شد تا لرچ، صدای زیبا و تاثیرگذار خود را در کاور قطعه من زنده خواهم ماند به نمایش بگذارد.

لرچ در پرده سوم فیلم، کمی خشونت خود را نسبت به سایروس ابراز می کند و قدرت بدنی اش را به او نشان می دهد. این انیمیشن شاید برترین قسمت خانواده آدامز نباشد اما به خوبی شخصیت به یاد ماندنی لرچ را واکاوی می کند.

4. مورتیسیا آدامز

مورتیسیا احتمال می دهد که ونزدی دختر بیولوژیکی او نباشد اما به هر حال، به شکلی واضح نشان می دهد که او را دوست دارد. مورتیسیا علی رغم شخصیت دارک و تاریکش، ثابت می کند که یک مادر عالی و همسری دوست داشتنی است.

همان طور که در بیشتر فیلم های خانواده آدامز دیده ایم، در این جا نیز، لحظات شیرین رابطه پرشور مورتیسیا و گومز، بدون شک برترین عنصر فیلم است. او با رفتار ثابت و شخصیت استوارش، ستون خانواده محسوب می شود.

3. گومز آدامز

گومز در بین تمام اعضای خانواده آدامز، اصلی ترین و برونگراترین شخصیت را دارد. او پرشور و دراماتیک است و احساسات خود را کاملا بروز می دهد. گومز بیشتر مدت زمان فیلم را با استرس سپری می کند و سعی دارد ونزدی را از سایروس و وکیلش، دور نگه دارد.

اسکار آیزاک در نقش گومز، پدرسالار خانواده آدامز، گزینه مناسبی برای صداپیشگی این شخصیت است، زیرا او با صدای خود به این شخصیت، گرما و صمیمیتی دوست داشتنی می افزاید. گومز تمام کوششش را می کند تا خانواده اش را کنار هم نگه دارد و علی رغم تمام رفتارهای عجیب وغریبش، پیروز به انجام این کار می شود.

2. ونزدی آدامز

خانواده آدامز 2 از بسیاری جهات، فیلم اختصاصی ونزدی است، زیرا داستان فیلم حول محور ماجرای خودشناسی او می شود. ونزدی در سرتاسر فیلم، با مسائل هویتی دست و پنجه نرم می کند و می خواهد بفهمد که واقعا چه کسی است.

ونزدی در بعضی دیگر از نسخه های خود در آثار دیگر، شخصیتی قابل حذف است و نقش محوری ندارد اما او در این جا ملموس و احساساتی است و در عین حال، همان خصوصیات بنیادی خود را حفظ نموده است. کلنجار رفتن او با احساساتش درباره عدم تعلق به هیچ مکان و زمانی، یک چالش جهانی است و به همین دلیل، بساری از مخاطبان با او ارتباط برقرار می نمایند.

1. عمو فستر

عمو فستر یک شخصیت فرعی سرگرم نماینده و پر جنب و جوش است که بیشتر بار طنز انیمیشن بر دوش اوست. او حتی در میان خانواده آدامز نیز به عنوان عجیب ترین عضو شناخته می شود. او در این فیلم با عواقب ترکیب دی ان ای خود با اختاپوسی به نام سقراط، سروکار دارد.

این مسئله منجر به ایجاد خنده دارترین شوخی های ممکن در این فیلم می شود و عمو فستر در طی فیلم ، ویژگی هایی مشابه با یک اختاپوس، مانند شاخک پیدا می کند. عمو فستر عمیق ترین یا مجذوب کننده ترین شخصیت نیست اما خنده دار و سرگرم نماینده است و همین خصوصیات، او را به دوست داشتنی ترین فرد این انیمیشن تبدیل می کند.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 2041

به "خانواده آدامز 2؛ دوست داشتنی ترین شخصیت ها از بدترین تا برترین" امتیاز دهید

2 کاربر به "خانواده آدامز 2؛ دوست داشتنی ترین شخصیت ها از بدترین تا برترین" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده آدامز 2؛ دوست داشتنی ترین شخصیت ها از بدترین تا برترین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید