زمان معین تکلیف سرمربی تیم ملی ایران معین شد

به گزارش بالیو، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال ایران پس از صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر با بلاتکلیفی در انتخاب سرمربی خود روبرو شده است.

زمان معین تکلیف سرمربی تیم ملی ایران معین شد

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران تا سال 2023 خود را نفر اول این تیم در امور فنی می داند اما شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون هنوز تصمیمی بر ادامه همکاری با او نگرفته است.

رابطه سرد عزیزی خادم با اسکوچیچ در حالی عیان شد که آنها پس از بازگشت کاروان ملی پوشان از بحرین به تهران جلسه ای با یکدیگر نداشتند و تماس تلفنی از جانب رئیس با سرمربی تیم هم گرفته نشده است.

توانایی فنی اسکوچیچ برای صعود مقتدرانه ایران به جام جهانی 2022 قطر و بعلاوه شناخت او از رقیبان مرحله نهایی جزو مواردی است که مدیران فدراسیون نسبت به آن تردید دارند تا انتخاب برترین گزینه برای راهنمایی ملی پوشان تبدیل به چالش اصلی آنها گردد.

عزیزی خادم که در اردوی تیم ملی در بحرین حضور داشت جلسات زیادی را با بازیکنان ملی پوش درباره عملکرد اسکوچیچ برگزار کرد، صحبت هایی که نشان از تأثیر آن در تصمیم گیری عزیزی خادم در قبال اسکوچیچ دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال به خوبی می داند زمان به جامانده تا شروع دور بعدی مسابقات انتخابی جام جهانی، مهم ترین موضوع در انتخاب سرمربی تیم ملی ایران است. با این حال وی می خواهد تصمیم خود را پس از تعیین شدن حریفان در دور نهایی انتخابی جام جهانی 2022 و مشورت با هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال بگیرد.

عزیزی خادم میخواهد یک روز پس از برگزاری قرعه کشی رقابت های مرحله نهایی جلسه ای با هیأت رئیسه ترتیب داده و در این باره تمام موارد را در میان بگذارد.

قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر در قاره آسیا 10 تیرماه برگزار می گردد و فدراسیون تصمیم دارد انتخاب نهایی خود را درباره سرمربی تیم ملی ایران تا 15 تیرماه اعلام کند.

فدراسیون فوتبال در حالی تصمیم به انتخاب سرمربی در نیمه تیرماه گرفته که بازی های تیم ملی ایران از 11 شهریورماه شروع می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1885

به "زمان معین تکلیف سرمربی تیم ملی ایران معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان معین تکلیف سرمربی تیم ملی ایران معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید