سرمایه گذاری آمازون روی فناوری خودران کمپانی فرانسوی بالیو

به گزارش بالیو، آمازون روی کمپانی فرانسوی Balyo سرمایه گذاری می نماید تا بتواند از ربات های بارکش خودران این کمپانی برای توسعه سیستم انبارگردانی خود استفاده کند.

سرمایه گذاری آمازون روی فناوری خودران کمپانی فرانسوی بالیو

به گزارش بالیو، در موافقت نامه 7 ساله میان دو کمپانی قرار است آمازون در 7 سال مشارکت تجاری، 300 میلیون یورو از محصولات خودران بالیو را بخرد.

این رقم معادل 30 درصد از محصولات بالیو در بخش ربات های خودران برای انبارگردانی می گردد. اتوماسیون انبارگردانی برای آمازون امری حیاتی محسوب گردیده که می تواند هزینه ها را کاهش داده و سرعت دلیوری اجناس را بالا ببرد.

در حال حاضر بزرگ ترین خرده فروش جهان از سیستم رباتیک Kiva Systems استفاده می نماید. آمازون در سال 2012 این کمپانی را به مبلغ 775 میلیون دلار خرید تا از فناوری و محصولات آن استفاده کند.

اما قرارداد جدید با فرانسوی ها باعث می گردد تا بالیو رشد و توسعه یابد و به گفته فابیان باردینه مدیر اجرایی بالیو، آن ها می توانند در مدت 7 سال آینده فناوری های نوین رباتیک را با یاری سرمایه گذاری آمازون توسعه دهند.

آمازون بسته به میزان سفارشات طبق قرارداد با بالیو می تواند 29 درصد از سهام را به صورت آزاد برای خود گارانتی کند.

توسعه فناوری رباتیک در انبارگردانی آینده آمازون را در بخش خرده فروشی رقم می زند و چنین سرمایه گذاری هایی مهم تلقی می گردد.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 61

به "سرمایه گذاری آمازون روی فناوری خودران کمپانی فرانسوی بالیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری آمازون روی فناوری خودران کمپانی فرانسوی بالیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید