طرح های موثر در حوزه فراورده های آبزی حمایت می شوند

به گزارش بالیو، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های موثر در قالب تولید آزمایشی حوزه فراورده های آبزی حمایت می کند.

طرح های موثر در حوزه فراورده های آبزی حمایت می شوند

به گزارش گروه فناوری بالیو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دهم اسفندماه امسال آخرین مهلت برای فعالان، صنعتگران و فارغ التحصیلان حوزه تولید فرآورده های آبزی و زیست فناوری دریایی است تا در برنامه حمایت از طرح های تولیدی این حوزه مشارکت کنند.

یک تفاهم نامه همکاری سه جانبه میان مرکز توسعه فناوری راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و گروه توسعه صنایع غذایی تحفه منعقد شد. این تفاهم نامه با هدف راه اندازی شتاب دهنده تخصصی در حوزه فرآورده های آبزیان و زیست فناوری دریا به امضا رسید تا بر اساس آن، تولید این نوع محصولات در کشور، شتاب گیرد.

تولید امگا3 از انواع آبزیان و ضایعات آن، تولید کیتین و کیتوزان از پوسته میگو و تولید ژلاتین از ضایعات آبزیان از جمله موضوعاتی است که در این تفاهم نامه بر تولید آن ها تاکید شده است.

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم بر مبنای همین تفاهم نامه از همه فعالان، محققان و فارغ التحصیلان دانشگاهی که سابقه پژوهش و ارزیابی علمی و یا تولیدی مرتبط با سه اولویت فوق را دارند دعوت به ارائه و ارسال طرح کرده است.

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های برگزیده در قالب تولید آزمایشی حمایت می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 894

به "طرح های موثر در حوزه فراورده های آبزی حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های موثر در حوزه فراورده های آبزی حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید