عملکرد صبحگاهی کشتی ایران در المپیک؛ یک پیروزی، یک شکست

به گزارش بالیو، خبرنگاران: دو نماینده آخر ایران در کشتی آزاد از امروز صبح و از ساعت 6.30 دقیقه به مصاف رقبا رفته اند که در دور نخست، یک شکست و یک پیروزی برای این دو به دست آمده است.

عملکرد صبحگاهی کشتی ایران در المپیک؛ یک پیروزی، یک شکست

به گزارش خبرنگاران، ابتدا محمدحسین محمدیان نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران در دور نخست مقابل الیزابر اودیکادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان به روی تشک رفت و در خاتمه با نتیجه 6 بر 3 ناباورانه باخت تا برای کسب مدال برنز کارش به، اما و اگر بکشد. اودیکادزه در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی در مبارزه ای سخت مقابل عبدالرشید سعدالله یف دارنده مدال های طلای دنیا و المپیک ملقب به تانک روس که بخت اصلی کسب مدال طلای این وزن است، قرار می گیرد. با چنین قرعه ای خیلی سخت است که محمدیان به جدول شانس مجدد برگردد.

با این وجود مرتضی قیاسی، آزادکار وزن 65 کیلوگرم ایران کارش را با یک برد آغاز کرد؛ او که در دور مخست به مصاف هیثم، کشتی گیری از تونس رفته بود پیروز شد 5 بر یک برنده گردد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. حاجی علیف قهرمان دنیا از آذربایجان در گروه قیاسی قرار گرفته است، اما گاجی مراد رشیداف دارنده مدال های طلا و نقره دنیا از روسیه و تاکوتو اتوگورو دارنده مدال طلای دنیا 2018 از ژاپن در سمت دیگر جدول جای گرفته اند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: balio.ir شناسه مطلب: 1889

به "عملکرد صبحگاهی کشتی ایران در المپیک؛ یک پیروزی، یک شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد صبحگاهی کشتی ایران در المپیک؛ یک پیروزی، یک شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید